Kod: Zaznacz cały
___
_-- ---_
| \ | / |
| \ | / |
| \/ |
-------------
|
0
z deka rozjechane ale...
zewnętrzne normalnie do spływu kite (o ile wiesz co to spływ) środkowe odchodzce pod kątem do krawędzi natarcia ( o ile też wiesz co to) a srodkowa do środka tuby
Do reszty początkujących - ludzie opcja szukaj i wszystko "prawie" jasne.
Ja rozumiem że sie nei chce bo wakacje bo się chce pływać.
Ale osobiście to wolałbym sie pomęczyć i poszukać niż robić z siebie pośmiewisko a przy okazji szukania na pewno dowiedziałbym się duuużo więcej niż bym chciał co tylko na plus by wyszło.
respecta za odwagę
jascur pisze: Sam sobie skonstruowałem bar obecnie kleje deche a problem tkwi w tym że z tego latawca straszny muł, kolega też zakupił troszkę mniejszy 12 m^ i jego przy moim jest strasznie ruchliwy.
Grzechu pisze:
Czytałem trzy razy bo nie mogłem uwierzyć. Ten swoj skonstruowany bar, to jak najszybciej wyrzuć albo powieś w przedpokoju.
Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości