PADLINOZERCY

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2012, 18:54

jakby ktos sie pytal jaki jest wydzwiek tego postu to prosze:
viewtopic.php?f=1&t=40768&start=45

Awatar użytkownika
razor
Posty: 649
Rejestracja: 12 lip 2007, 18:20
 
Post16 mar 2012, 19:05

w nadchodzącym sezonie każdy powinien dostać naklejkę na deskę
kibicuję Jankowi albo nie lubię Janka - znacznie łatwiej będzie nawiązywać kontakty i rozmowy na spotach :D

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post16 mar 2012, 19:13

razor pisze:w nadchodzącym sezonie każdy powinien dostać naklejkę na deskę
kibicuję Jankowi albo nie lubię Janka - znacznie łatwiej będzie nawiązywać kontakty i rozmowy na spotach :D


Do tego 2 deski z możliwością wyboru .... naklejki :wink:

Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post16 mar 2012, 20:39

Myślę, że pan Jacek nie zastanowił się nad tytułem wątku.

Jeśli przyjmiemy, że tytułowi "padlinożercy" to ludzie 'jeżdżący' po opinii p. Lisewskiego, możnaby wnioskować, że twórca tematu uważa wyżej wymienionego za 'padlinę', a chyba nie taki był zamiar ;)

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post16 mar 2012, 21:52

Jacek ciezko na tym forum uzywac symboliki bo malo kto ja rozumie przekonalem sie o tym wielokrotnie .


phpBB [video]

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2012, 22:02

march_in pisze:Smuci mnie fakt ze tutaj wiele osob podpisuje sie, w watku, ktory jawnie apeluje o lincz czy wojne.


lincz kogo? kopiesz leżącego razem z barcuru i na co liczysz? że będziemy się przyglądać temu i klaskać? NIE!!

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 mar 2012, 10:27

roonek pisze:kopiesz leżącego razem z barcuru i na co liczysz?


Żal naprawdę czytać te posty... Zadziwia mnie fakt jak wielkimi hipokrytami część z nas się stała... Piszecie wielkie słowa o jedności, o wspólnocie sami pastwiąc się nad Markiem, nad PSK, które zostało stworzone by pomagać naszym zawodnikom, których z kolei w innym wątku wychwalacie. I tak lejecie te wasze popłuczyny z jednej latryny do drugiej..... Po czym nagle 2/3 kiteforum staje na baczność zasłaniając się wspólnym dobrem z zamkniętymi ustami bo ktoś chciał przechytrzyć pogodę..... Ale nie pogoda oszukała jego....

Janek tnij waść wstydu oszczędź !!!

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post17 mar 2012, 10:52

Smokie pisze:Janek tnij waść wstydu oszczędź !!!


A gdzie jest Bóg ? przecież on także jest moderatorem, pozamykał by tematy zamiast się w nich udzielać!
Co do Janka, jakoś nie zauważyłem aby siedział na KF i masturbował klawiaturę, tak więc dyskusję nakręcamy sami :!: Więc do kogo tu apelować ?

Ja sie pytam, gdzie jest Bóg ? o komentuje kolejny post :clap:

obuch
Posty: 61
Rejestracja: 22 sty 2008, 21:07
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:
 
Post17 mar 2012, 11:13

Panowie - dajcie sobie siana.

Żygać mi się chce gdy wchodzę na kiteforum i widzę kolejny wywód dot. Janka :doh:

Robi się z tego niemalże taki temat jak ze smoleńskiem (kolejne tezy, obwinianie wszystkich dookoła, aferki mniejsze i większe, wypowiedzi pseudo ekspertów itp.).

Poważnie "styknie już" ...

Awatar użytkownika
JaxoN
Posty: 310
Rejestracja: 02 sie 2008, 12:53
Deska: Sklejka
Latawiec: SS REV 9m
Lokalizacja: Dziwnówek/Szczecin
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post17 mar 2012, 14:21

MODA NA SUKCES
ODCINEK: 1789

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 mar 2012, 15:58

JaxoN pisze:MODA NA SUKCES
ODCINEK: 1789


eeeee moze cos z nuta martyrologii. moze bardziej niewolnica izaura.

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post17 mar 2012, 20:28

Witam. Ponieważ dostałem ciekawe prywatne pytanie to odpowiadam.
Pyt. Jakim prawem dzielę srodowisko nazywając jednych Padlinożercami.
Odpowiadam. Napisalem tekst tak naprawdę o "wyborze". Każdego z nas, w tym i moim. Nic nie dzielę i nikomu nie przypisuje tej nazwy. Każdy z nas na nią zapracowuje, wybiera ja sobie jako motto wlasnej działalności i w tym kierunku pracuje. Z rownym prawem może być ono przypisane każdej ze stron.Tej zabierającej głos publicznie i tej która napisane teksty wkleja tylko do zeszytu i odwrotnie. Każda ze stron ocenia przeciwne działnia na swoj sposób. Ale co ja mam z tym wspolnego, ze kilku gości identyfikuje sie z ta nazwa i wscieka sie na mnie. Czy jak na ulicy krzykna złodziej to wszyscy raptem uciekają. Tak przeciez nie jest. Rozwiązanie tego dylematu zaproponowałem w tekście, ale tez pisałem wczesniej w róznych miejscach.
Nie wiem tylko czy ono jest sluszne. Ale jeśli pobudza do dyskusji to na pewnowarto było pisać. Pozdrawiam

Kristoff. Blysnąłes intelektem i zasługujesz na pochwałę. :clap: Juz nie pamietam co ja do Ciebie pisałem wcześniej, ale to, żebyś mi nie dokuczal i nie pisał do mnie Pan Jacek to jeszcze pamietam. :lol: Pozdro.

Chmurak
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2012, 01:28
 
Post18 mar 2012, 01:48

Cortazar - ""Człowiek jest zwierzęciem pytającym. Tego dnia, gdy rzeczywiście nauczymy się stawiać pytania - zaistnieje dialog. Tymczasem pytania rozpaczliwie oddalają nas od odpowiedzi.""

Autorze wątku - Nie staraj się narzucać mi (być może są też inni co podobnie myślą) sposobu myslenia Pelikana. Pelikan to takie zwierzątko co łyka wszystko bezmyślnie. Łyka i basta! Nie zastanawia się i nie uczy na błędach. Połyka zatem ryby i buty i butelki. Ja nie zamierzam być pelikanem. Wolę utożsamiać się z innymi co myślenie traktują w taki sposób:

"Od momentu gdy człowiek zaczął się zastanawiać nad otaczającą go rzeczywistością, na wiele pytań uzyskał odpowiedź. Jednak jest tak, że każda nowa odpowiedź rodzi nowe - następne pytanie. Można by się więc teraz na chwilę zastanowić czy aby tych pytań nie jest więcej niż samych odpowiedzi, bo póki co to mamy do czynienia z tzw. "błędnym kołem". Tak było zawsze, jest i chyba będzie, bo człowiek jest taka istotą, że lubi sobie utrudniać życie i zawsze chyba będzie szukał odpowiedzi na jakieś pytania.
Obecnie mamy wiele dziedzin naukowych, które to właśnie powstały dzięki temu, że człowiek ciągle zadaje sobie jakieś pytania, na które próbuje znaleźć odpowiedź. Dzięki naszej niewiedzy poszerzamy swoja wiedzę, gdyż ciągle szukamy, uczymy się, poznajemy to co do tej pory było dla nas zagadką. To jest nasza podróż w nieznane na wielkim statku jakim jest cywilizacja. Teraz jest to ogromna łódź a zaczynaliśmy niemal od zera, od malutkiej żaglówki. Dzięki temu czym jesteśmy,a jesteśmy pożeraczami wiedzy, które wciąż zadają nowe pytania, na które chcemy odpowiedzi by znów móc zadać kolejne pytanie.
Jesteśmy jak silnik, której paliwem są pytania i odpowiedzi, i dopóki będziemy zadawać et pytania by uzyskać odpowiedź, nasz silnik będzie wciąż pracować, będzie napędzać nasz statek, będziemy płynąć do przodu poznając kolejne nieznane by móc je poznać ponownie zadając sobie pytania i szukać na nie odpowiedzi."


Wszystkiego dobrego

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2012, 09:11

ciekawa sprawa z ta symbolika. symbole zdaje sie mozna interpretowac wieloznacznie.to troche tak jakby powiedziec wszystko i nic.
Jacku tak tez odbieram i twoje pisanie. Jest ono na takim poziomie abstrakcji ze mozna je odczytac niemalze dowolnie.
Ci co beda klasakac badz ganic ciebie to ja nie bede wiedziec czasem za czym klaszcza, czy tez za co cie gania.
Prowadzi to do takich tam luznych dywagacji, na 6stym poziomie abstrakcji.
Mam taka prosbe do ciebie czy moglbys postarac sie pisac konkretniej? czy moglbys postarac sie obrazowac, jakos te idee. Nie wiem czy znajdziesz czytelnikow bo i tak masz dlugie teksty, ale... :hand:

idac za:
Kristoff pisze:Jeśli przyjmiemy, że tytułowi "padlinożercy" to ludzie 'jeżdżący' po opinii p. Lisewskiego, możnaby wnioskować, że twórca tematu uważa wyżej wymienionego za 'padlinę', a chyba nie taki był zamiar ;)

obejrzyj to:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-u ... nId,592879
powiedz mi, czy to dobrze robi opini p. Lisewskiego?
powiedz mi, czy ty uwazasz ze to koledzy z forum dla swoich ambicji niszcza wizerunek p. Lisewskiego?

Awatar użytkownika
augusrad
Posty: 503
Rejestracja: 23 maja 2009, 07:46
Deska: Nobile XTR 13, Nobile T5 13
Latawiec: C4 13m,11m, Rebel 9m
Lokalizacja: Giżycko/Warszawa
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2012, 09:41

widzę ze powoli forum zmienia swój cel i zaczynamy sie bawić w psychoanalizy ;-)
Marcin to tak ogólnie - nie do Ciebie cobym nie rozpętał kolejnej nikomu niepotrzebnej dyskusji


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości