Pierwsze wiosenne śmiganie na BESTACH

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
Pedro
Posty: 524
Rejestracja: 30 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Kraqf
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2005, 13:19

30.03.2005 sezon na diećkach został otwarty, dzień wcześniej na jeziorze jeszcze leżał lód.....
Obrazek
Obrazek
ta łacha na jezioże po lewej TO LÓD !!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
deluvian
Posty: 170
Rejestracja: 22 cze 2004, 10:02
Lokalizacja: Trzebinia (Małopolska)
 
Post31 mar 2005, 13:48

Gratulacje, ja zmarzluch zjawie sie jak troche bedzie cieplej,
Kto teraz smiga na tm Bescie? ty Pedro?

Awatar użytkownika
Pedro
Posty: 524
Rejestracja: 30 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Kraqf
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2005, 14:13

Ja czekam...... ale już płynie :D
Narazie ujeżdzamy testowe.

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2005, 16:50

to śmigalem ja Guru. 30.03.05 środa 8-12kt NE, wiosenne słońce,połacie lodu utrzymujące się na powierzchni wody i wielka frajda z ujeżdzania nowego ,jeszce cieplego latawca Besta,modek BFK 18m 2005r.Pierwsze wrażenie z jazdy jest takie, że ktoś zamienil mi latawiec na 16stke,po prostu siły sterujące i regulujące MOC są bardzo małe, kite idzie ostro ilekko do wiatru bez nadmiernego zapierania się kopytami i dociążania tylnej nogi (na takim sprzęcie można pływać cały dzień bez uczucia zmęczenia),latawiec jest stabilny w całym zakresie pracy depoweru,wytwarza przy tym stały i równy ciąg,ładnie odpuszcza szkwały.
Do skoku potrzebuje prędkości ,charakterystyka skoków miękka lecz wystarczająco dynamiczna,kite wyciąga naprawdę wysoko i utrzymuje w górze długo(byłem zaskoczony jak długo-pedro świadkiem),lądowania miękkie i łagodne i przy prawidlowej technice odjazd z pełną prędkością.
Pełniejsze opisy wszystkich modeli
Bestów zamieszczę po wyjeździe testowym do egiptu ,a to już niedlugo.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości