Strona 1 z 2

BUGGY Warszawa i okolice )

: 05 kwie 2005, 22:07
autor: Mariusz33
Witam,

Szukamy ludzi śmigających na buggy MTB itp. z okolic Warszawy mamy kilka miejscówek z chęcią podzielimy się nimi i naszym skromnym doświadczeniem. Kilka fotek i filmów z naszych wypraw znajdziecie tu : www.latawce.rembertow.net

pozdrawiam Mariusz

: 06 kwie 2005, 08:43
autor: kamilKITE
Hej,

A czy myślisz, że Wasze miejscówki nadadzą się na kite+moutainboard??

Pozdro

Kamil

: 06 kwie 2005, 23:12
autor: Mariusz33
idealne Kamilku na MBT :D

pozd

: 14 kwie 2005, 15:22
autor: Mariusz33
Widze zatrzęsienie buggyngowców :shock: , nie przypuszczałem, że tak wielu odpowie :D

: 15 kwie 2005, 00:41
autor: L U M E N N
Fucktycznie dużo , ale nie pękaj ja następnym razem pojade


pozdroooo

: 15 kwie 2005, 00:44
autor: Maverick
I ja i ja i ja...................................

: 15 kwie 2005, 15:57
autor: Mikka
A co sądzicie o lotnisku za Konstancinem?
:thumbsup: Jedzie sie przez Obory nad Wisłę i mija po prawej, przy skręcie na Cieciszew 300m.
Teren wypas, ale warto wcześniej wpaść do hangaru i zapytać o zgode.
Zimą latałem tam na nartach, ale nie spotkałem właścicieli...
:mrgreen:

: 15 kwie 2005, 19:36
autor: Mariusz33
Dzięki za namiar. Tam jeszcze nie byliśmy napewno sprawdzimy :D a może z nami się tam wybierzesz :?:

PZDR

: 18 kwie 2005, 11:22
autor: Mikka
Nie bawię się w bugging tylko w Skiting.
Więc nie pora na mnie, a kontuzja nogi uniemożliwi mi jeszcze loty treningowe.

: 06 maja 2005, 15:02
autor: TomFly
Kto sie pisze jutro (sobota) na miejscówke opisywana przez Mikka ?
Wiadomośc zostawiać na gg 1672187

: 06 maja 2005, 22:04
autor: w@riat
A my zapraszamy do Białegostoku na lotnisko Krywlany :-) Wiem ,że troszkę daleko ale jesli macie ochotę powitamy Was z otwartymi ramionami.

: 08 maja 2005, 16:34
autor: onzo
Dajcie znac jak macie cos bliżej centrum albo ewentualnie po prawej stronie Wisły. Narazie znalazłem ładne pole w okolicach Pustelnika (droga z Wesołej na Stanisławów) - obszerne odsłonięte - całkiem spoko. Niestety nie było wiatru do dobrych testów. Bliżej Wawy też jest sporo ale niestety bardziej otoczonych drzewami i zabudowaniami.
W okolicach Pruszkowa i kolejki WKD jest sporo terenu, ale niestety część ostatnio zaorali i zasiali. Dotacje unijne robią swoje ;) :( Najbardziej poszukiwany przeze mnie jest teraz jakiśsensowny odsłonięty zbiornik wodny bo Zegrze się nie nadaje (zbyt kręci i za dużo ludzi) a nic innego nie ma :( Jakbyscie cośznali to też liczę na odzew. A - i dajcie czasem cynk nieco wcześniej to mógłbym sięz Wami zabrać - muszę dotrzeć mojego XTC 10 a nie ma warunków, albo transportu - zawsze jakiś problem :(

: 08 maja 2005, 17:08
autor: Maverick
Cze Onzo

Co do terenów trawiastych to jest kilka dobrych do jazdy kolo warszawy tak w promieniu 20-30 km.
Tereny wodne to juz gorzej. Chyba trzeba bedzie smigac na zalew domaniowski
http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=1990
Co do transportu to nie widze problemu.
A jak mozna liczyc na kilka cennych rad dotyczacych plywania to juz by byl wypas :)

: 08 maja 2005, 19:46
autor: onzo
Oczywiście, że można. Jak tylko przewiozę cały sprzęt do Wawy to możemy gdzieś wyskoczyć na małą sesyjkę...

A co do Zalewu - wygląda cool tylko czemu tak daleko :?: No ale jak jest transport to jest juz możliwość wyjazdu... Jak się ociepli to trzeba podjechać :idea:

: 08 maja 2005, 20:44
autor: Maverick
Jak masz coś bliżej to dawaj. Najbliższe jest Zegrze ale tak jak pisałeś jest kiszkowato z wiatrem. No chyba że w zimie:)
Z transportem nie ma problemu:)
Ciągnij sprzęt i lecimy