Strona 1 z 1

Testy OZONE C4 !! okolice Szczecina

: 20 lis 2009, 20:22
autor: KiteFort Świnoujście
Zapraszam wszystkich "zimowych" twardzieli na pierwsze w naszym regionie testy Ozone C4 . :D
Do dyspozycji będzie rozmiar 11m ...i może coś jeszcze.
termin : 22 listopada (niedziela)
miejsce : Wierzbno lub Wolin (będę informował)

Latawki reklamować chyba nie trzeba ale jak ktoś jeszcze nieoświecony to trochę info znajdzie tu : http://www.kitefort.pl/sprzet.html

do zobaczenia na spocie :)

: 21 lis 2009, 17:26
autor: ArchieZA
Hej

Archie i ja (spotkalismy sie chyba w Gizynie w zeszlym tygodniu) jestesmy w ten weekend w Swinoujsciu i moze bysmy przyjechali jutro. Jak bedizesz wiedzial gdzie i o ktorej to czekam na wiesci.

Agnieszka

: 21 lis 2009, 19:05
autor: KiteFort Świnoujście
a więc wybór padł na Wierzbno , będziemy przed południem ,
ma być cieplutko :) ...a więc musi być też i dobre pływanko :)

DO ZOBACZENIA

: 21 lis 2009, 21:05
autor: KiteFort Świnoujście
ogromną radochą donoszę że jutro bedziemy mieli do testowania C4 w rozmiarach :
9m i 11m !! :D

: 22 lis 2009, 17:50
autor: KiteFort Świnoujście
Wiatr nas dzisiaj zawódł za to nie zawiodła frekwencja .
Latawce mogliśmy podziwiać głównie w stanie spoczynku :( choć i C4 w rozmiarze 11 m miało swoje "5 minut " w powietrzu za sprawą zdesperownego Daniela "Jastrzębia" który postanowił go odpalić na lądzie przy 6 węzłach . I tu szczęki nam nieco opadły gdy ten bez problemu utrzymywał się w powietrzu.
Generalnie towarzysko bardzo udane popołudnie .Było wesoło ...i z pieczonymi kiełbaskami ( podziękowania dla Przemka "Wodeckiego" za niespodziewany catering :) )

no i wiadomość z ostatniej chwili:
udało się dzięki Konradowi zatrzymać do jutra C4 11m zatem jutro robimy powtórkę na Wierzbnie !!

: 23 lis 2009, 10:05
autor: KiteFort Świnoujście
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

: 23 lis 2009, 18:07
autor: KiteFort Świnoujście
Dziś udalo się szczęśliwie potestować C4 w rozmiarze 11m. :D
Po niedługiej sesyjce przy 17-22 knotach ( na początku ) a potem znacznie mniej mogę w kilku słowach powiedzieć że :
bardzo szybki ,bardzo stabilny , super winda , ciasne kiteloopy (bez wyrywania baru :) ), fajne luzowanie linek po wybiciu z krawędzi (tego mi brakowalo w Sportach), łatwy restart z wody i całkiem dobry dolny zakres.
Górnego zakresu nie udało się sprawdzić bo skończył się wiatr.Generalnie latawiec bardzo przyjazny i choć został stworzony dla kolesi o fristailowym zacięciu może na nim bez problemu pływać każdy .To tyle mojej subiektywnej opinii. Więcej nie będę się rozwodził bo i tak będę (jestem ) posądzony o stronniczość :wink: . Niech się wypowiedzą Ci co testowali.