Powidz lake - 04 lipca ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
Cinek
Posty: 400
Rejestracja: 03 sie 2003, 23:22
Deska: Nobile
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post02 lip 2004, 18:53

Aloszka !
Kogo przywieje ?

Awatar użytkownika
Cinek
Posty: 400
Rejestracja: 03 sie 2003, 23:22
Deska: Nobile
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post04 lip 2004, 22:46

No i byłem sam :evil:
...ale i tak było nieźle :twisted:

ARROW
Posty: 70
Rejestracja: 02 cze 2004, 00:37
Postawił piwka: 1 raz
 
Post05 lip 2004, 21:51

Miałem być w ten weekend w Powidzu ale sugerując sie prognozą i brakiem entuzjazmu rodzinki nie pojechałem a tu masz okazało się że było całkiem nieżle :cry: :cry: :cry:
Jutro gdzieś pojedziemy tylko nie wiem jeszcze czy Powidz będzie miejscem docelowym czy tylko przystankiem na Maszoperię :think: :roll: :?: :?: :?:
W razie czego niebieski SS lub biało czerwony F-one to ja .
Startuję raczej z zachodniego brzegu bo nie chce mi sie jechać dookoła i mam tutaj metę.

Awatar użytkownika
Cinek
Posty: 400
Rejestracja: 03 sie 2003, 23:22
Deska: Nobile
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post06 lip 2004, 23:27

W razie czego niebieski SS lub biało czerwony F-one to ja .
Startuję raczej z zachodniego brzegu bo nie chce mi sie jechać dookoła i mam tutaj metę.[/quote]

Napewno się prędziej czy później stykniemy :twisted:
Ja mam działkę po stronie przeciwnej, więc startuję w Kosewie !
Wprawdzie bywam tam bardzo rzadko, ale pewnie to się niedługo zmieni :wink:

Awatar użytkownika
Trusek
Posty: 197
Rejestracja: 13 wrz 2003, 18:32
Deska: Su2
Latawiec: North Rebel 9 i 12
Lokalizacja: Gniezno
 
Post08 lip 2004, 20:35

Cześć Cinek!!!
Szkoda, że rzadko bywam na Kiteforum bo popływalibyśmy razem. Ja akurat wtedy pływałem na Skorzęcinie bo przy zachodnim wietrze ostatnio często tam jeżdżę. Na pewno się stykniemy bo ja non stop na Powidzu latam. Dzisiaj był Arrow i uczył jakiegoś kumpla ale było cieniutko po południu. Od rana można było pośmigać.
Do zobaczenia.
Trusek
Zielone Rhino 16 lub żółte Toro 10.
Pozdrawiam!!!
Będziesz 10 tego w Chałupach na Megaopeningu?

Awatar użytkownika
Cinek
Posty: 400
Rejestracja: 03 sie 2003, 23:22
Deska: Nobile
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post09 lip 2004, 17:50

Trusek pisze:Cześć Cinek!!!
Ja akurat wtedy pływałem na Skorzęcinie bo przy zachodnim wietrze ostatnio często tam jeżdżę.


Ello !

Ale w tym Skorzaju, to na kicie pływasz ? czy na ws ? Jakie tam są warunki, bo szczerze mówiąc nigdy tam nie byłem...
A co do Chałup jutro, to niestety nie mogę :evil:
Do zobaczenia na wodzie !!

Awatar użytkownika
Trusek
Posty: 197
Rejestracja: 13 wrz 2003, 18:32
Deska: Su2
Latawiec: North Rebel 9 i 12
Lokalizacja: Gniezno
 
Post13 lip 2004, 20:50

Hej Cinek!!!
Miałem okazję poznać chłopaków z Twojej poznańskiej ekipy w weekend. Całkiem mili goście.
Jeśli chodzi o Skorzęcin to jeżdżę tam z tego względu, że mam najbliżej bo tylko 8km a do Kosewa aż 40km. Wyjście na wodę nie jest złe, plaża może niezbyt szeroka ale jest ze 20 może 30m mielizny. Ja nie narzekam. Zdażało mi się startować z gorszych miejsc.
Skorzęcin jest OK tylko przy zachodnim lub PdZach wietrze a ten kierunek przeważa w całym naszym kraju więc jestem ostatnio tam dosyć częstym gościem. Jeśli będę miał cynk, że jesteś na Powidzu i tam pływasz to chętnie się dołączę i nauczę od Ciebie czegoś nowego.
A-ha, jeden z Twoich kumpli zrobił mi trochę fotek więc pytam od razu czy jest jakaś możliwość abym je dostał? Jakiś CD albo coś w tym stylu bo przez maila nie ma szans bo pracuję na modemie a z tego co wiem to fotki o naprawdę dobrej jakości więc ściągałbym całą noc.
Jeszcze jedna sprawa przyszła mi na myśl - czy masz może jakieś filmiki z kajciarzami, trickami... Ja przyznam się szczerze nie mam nic, a to czego się nauczyłem to tylko własne doświadczenie więc przydałoby się na coś lub kogoś czasem popatrzeć.
Ale się rozpisałem. Na koniec dopiszę tylko, że dziś bardzo fajnie się pływało, było w miarę stabilnie jak na nasze warunki a wczoraj bardzo poszarpanie.
Do zobaczenia na wodzie.
Pozdrawiam

ARROW
Posty: 70
Rejestracja: 02 cze 2004, 00:37
Postawił piwka: 1 raz
 
Post14 lip 2004, 21:19

Cześć ! Tomek Wróciliśmy z Powidza w poniedziałek wieczorem bo w niedzielę i poniedziałek była kicha i szkoda było się męczyć.
Trochę lepiej było w sobotę ,polatałem na 12m na przesmyku ale skończyło się z latawcem w wodzie bo wiatr siadł zupełnie po południu.
Jesteś już na miejscu czy jeszcze na Helu.
W ten weekend śmigamy na Miedwie jezeli oczywiście warunki będa ok bo mam kolegę który jeszcze w tym roku nie odpalił kitea a wypadałoby go odkurzyć.
W przyszły od piątku do poniedziałku będziemy w Międzyzdrojach w ten piątek syn jedzie właśnie tam na 2 tygodniowy obóz i będziemy mieć darmowy pobyt.
Pozdrowienia Julek

Awatar użytkownika
Trusek
Posty: 197
Rejestracja: 13 wrz 2003, 18:32
Deska: Su2
Latawiec: North Rebel 9 i 12
Lokalizacja: Gniezno
 
Post15 lip 2004, 20:01

Siemanko!!!
Jestem już z powrotem na miejscu i tak już zostanie na długo. Nie wybiorę się wcześnie nad morze więc pozostaje tylko Powidz i Skorzęcin. Może w ten weekend zrobię wypad na Żnin bo będę w Inowrocławiu i stamtąd mam bliżej.
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Cinek
Posty: 400
Rejestracja: 03 sie 2003, 23:22
Deska: Nobile
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post21 lip 2004, 22:45

Trusek pisze:Hej Cinek!!!
Jeśli będę miał cynk, że jesteś na Powidzu i tam pływasz to chętnie się dołączę i nauczę od Ciebie czegoś nowego.
A-ha, jeden z Twoich kumpli zrobił mi trochę fotek więc pytam od razu czy jest jakaś możliwość abym je dostał? Jakiś CD albo coś w tym stylu .......................- czy masz może jakieś filmiki z kajciarzami, trickami... .
Pozdrawiam


Ello !
Nie widziałem jak pływasz, więc nie wiem kto od kogo się będzie uczył :wink: Co do fotek, to spoko, pewnie Martin Ci je zrobił ? (czyli Urbanr). On w tej chwili jest w Niemczech przez 3 tygodnie, więc nie mam z nim kontaktu, ale jak wróci to się zapytam. Co do filmików, to mam trochę tego. Jak będę się wybierał do Powidza, to zgram Ci na płytkę...
Być może będziemy tam w nastepny weekend, bo teraz uderzamy na Hel (choć prognozy cieniutkie niestety :evil: )
Pozdrowionka

ARROW
Posty: 70
Rejestracja: 02 cze 2004, 00:37
Postawił piwka: 1 raz
 
Post22 lip 2004, 01:10

Cześć Cinek ! Cześć Tomek! Będę dzisiaj i jutro przelotem w Powidzu jeśli coś powieje to zamelduję się na wodzie.
W piątek wieczorem uderzamy na Międzyzdroje, prognoza na niedzielę 13-16KT NW czyli zapowiada się jeden dzień pływania.
Pozdrowienia Julek

Awatar użytkownika
Trusek
Posty: 197
Rejestracja: 13 wrz 2003, 18:32
Deska: Su2
Latawiec: North Rebel 9 i 12
Lokalizacja: Gniezno
 
Post22 lip 2004, 16:18

Cześć chłopaki!!!
Ja cały czas na miejscu tak jak pisałem wiec tylko czekam na was.
Pozdrawiam!!!


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości