Zalew Zegrzyński - icekiting ...

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post12 sty 2004, 18:32

ehhh caly wiatr byl na jeziorze wicko ... w niedziele wialo 5-6 .... bylo pieknie \:)

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post12 sty 2004, 18:52

hase pisze:ehhh caly wiatr byl na jeziorze wicko ... w niedziele wialo 5-6 .... bylo pieknie \:)




podeslecie troszke na next weckend ? please !!!

zazdroszcze wam ... :evil:

pozdro Apache

Gość
 
Post13 sty 2004, 14:38

Hi!


Z przykroscia musimy was poinformowac ze zalew w chwili obecnej nie nadaje sie do jakiegokolwiek kitowania. Zalew pokrywa warstwa zmarznietego śniegu i lodu, wyglada to jak wertepy, jezdzic sie nie da bo lyzwy sie zapadaja w tej warstwie zmarzliny, dopiero pod tym jest lód własciwy. Pozostaje nam czekac na śnieg i wtedy narty i dechy pojda w ruch lub wygladac ocieplenia coby rozpuscilo pierwsza warstwe i znow zamarzlo na cudownie gladka tafelke lodziku ...

smutny Apache was pozdrawia,
- Kamil czy ty tez jestes smutny?
- mowi, ze tak! i jeszcze inne tez powiedzial ale to wole przemilczec ... :(

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post13 sty 2004, 14:40

A w d... z tym wszystkim, zapomnialem sie nawet zalogowac. To u gory to pisal ja! :roll:

paulina
Posty: 118
Rejestracja: 04 lis 2003, 16:18
Lokalizacja: REWA
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post13 sty 2004, 16:27

kamil,widze,ze komorowiec w akcji, fajnie widziec was wszystkich na tym mrozie,troszke do tego tesknie...
a tymczasem w cabarete flauta,ale za to sloneczko swieci.niedlugo przylatuje maciek z jankiem i duuuuza ekipa z polski.dolaczajcie,jak wam zimno :D
aloha
paulina

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post13 sty 2004, 18:20

Paulino,
Jasne, że w akcji. Mogłoby tylko trochę więcej wiać.
Pozdrowienia i dobrej zabawy. My narazie wolimy mróz. :P

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post17 sty 2004, 21:01

czesc!!!

czy wybiera sie jutroktos na Zalew Zegrzynski?
pozdro Apache !

Arek
Posty: 131
Rejestracja: 01 sie 2003, 19:34
Lokalizacja: Warszawa
 
Post17 sty 2004, 21:13

Ja byc moze sie zamelduje ok. poludnia.Ktos wie jakie waruny?? Mysle ze moze byc breja i podwojna warstwa lodu z ktora nie da sie nic zrobic :?
Pzdr :wave2:

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post17 sty 2004, 21:45

Hi !!!

Jezdzic sie da , ale tylko na lyzwach , chyba ze sniegu dowali przez noc . Bylem wczoraj i dalo sie juz jezdzic na lyzwach choc nie jest tak rowno (gladko) jak na poczatku sezonu. Ja nie odpuszczam , bede na 99%.
pozdro Apache

ps. generalnie jest juz tylko lod nie ma takiej bryndzy brejowatej jak pisalismy wczesniej z Kamilem, Aras da rade pojezdzic !

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post18 sty 2004, 19:14

Drodzy Panowie i kitebabes,

Dzisiaj było MEGA SUPER. :lol: Nie wiem ile wiało, bo bez falującej wody nie potrafię ocenić ale śmigaliśmy z Apachem równo. :twisted:

Powierzchnia Zegrza to w tej chwili równiusieńki lód przecinany od czasu do czasu miejscami "chropowatymi". Świeciło słońce 8) i Kiciki bardzo przyjemnie odbijaly się od tafli lodu. Wymarzone warunki. :thumb:

Oby niskie temperatury utrzymały się do końca tygodnia... :notworthy:

Pozdrawia szczęśliwy kiciarz. :jump:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 sty 2004, 19:30

Spróbujcie może na nartach wodnych na wodzie, to dopiero bedzie zajawka.
P.S. Dla mnie łyzwy i kajt to już małe przegięcie, może dla jakiegoś dziadka z parasolką w ręku, to ok :wink:
crazy

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post18 sty 2004, 19:42

Crazy Horse pisze:Spróbujcie może na nartach wodnych na wodzie, to dopiero bedzie zajawka.
P.S. Dla mnie łyzwy i kajt to już małe przegięcie, może dla jakiegoś dziadka z parasolką w ręku, to ok :wink:
crazy



No mistrzu !!!

W takim razie zapraszam , dostaniesz parasolke i zobaczymy jak Ci pojdzie, przypominasz mi swoja wypowiedzia kogos kto nie ma zielonego pojecia a zabiera glos. Tak wiec dziadku jeszcze raz zapraszam dla Ciebie zorganizyjemy specjalne cztero - plozowe lyzwy. Cobys siana tylko nie zapomnial.

nie pozdro Apache.

ps nie pozdro dla malkontenta, dla reszty ktorzy nie czuja sie dziadkami wielkie pozdro !!!

wpadajcie na zegrze jak zacznie wiac a i jeszcze jedno dziadek, na czym to smigasz moze na drzwiach ...

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 sty 2004, 21:16

Nie ja lubie jezdzic na worku foliowym i dla urozmaicenia odpycham sie ciupaga:)
Siano wystające z kaloszy troche mnie hamuje ale jakos daje rade.
Własnie mysle od dluzszego czasu o parasolce ale nie wiem czy sobie oka nie wyjme drucikami, jak powypadaja od szkwałów :?:

Babcia obiecała, ze da mi łeżewy ino chyba zapomniała o swej przepiknej obietnicy, moze jednak dybrze.
Smisznie zem bym wyglyndał, jok Wy.

P.S. Jesli niemcy pływaja na 30stopniowym upale w suchej piance, rekawiczkach i butach, to czemu Polacy mieli by nie jeździć z kajtem na łyżwach :?
Już chyba lepiej jest jeździć z tym kajtem na plecach i wogole nie wyjmowac go z plecaka :idea:

mimo wszystko pozdrawiam i podziwiam za to jak walczycie z natura ( z brakiem sniegu )

crazie

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post18 sty 2004, 21:40

Wiesz co Crazy, odebralo mi mowe.
Twoja postawa jest po prostu zenujaca. :(

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post18 sty 2004, 22:31

Hi!!!

A widizieliscie kiedys jak taki maly piesek obszczekiwal wszyskich w kolo, latal i tylko szczekal ... generalnie to chyba sie chcial przypie... ale jakos mu nie wychodzilo. Ten piesek oczywiscie .

Kiedys slyszalem tez jak ktos powiedzial o kims ze ma malego ...
Ale ja tego nie mowilem.

Koniu zajmij sie czyms bo widze ze cierpisz. Moze jakies kolosy Ci pomoga. :oops:


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron