Strona 1 z 1

Rugia, majówka.

: 24 kwie 2015, 12:53
autor: SailGirls
Czy ktos moze polecic inna miejscowke na Rugii niz Suhrendorf ? Chce przytulic sie do tej wyspy w majowke lecz kierunek niestety nie ten:(

Re: Rugia, majówka.

: 24 kwie 2015, 13:01
autor: jedi1
W Dranske jest fajnie przy E, jest też przyjemny spot przy kempingu na środku wyspy, ale szkółka tam przegania, bo prywatny teren (nawet jak mieszkasz na kempingu).

Re: Rugia, majówka.

: 24 kwie 2015, 13:02
autor: sslaweek
Ja zawsze pływam na Wiek albo Dranske - są oddalone od siebie o 8 km i razem obsługują wszystkie kierunki

Re: Rugia, majówka.

: 25 kwie 2015, 19:50
autor: kukus
Czy mozecie podpowiedziec gdzie spac gdybysmy wybrali sie z Wawy na kilka dni?
Macie tam jakies sprawdzone kwaterki czy wypady na jeden dzien... zazdroscimy Wam bliskosci :)

Re: Rugia, majówka.

: 25 kwie 2015, 21:05
autor: SailGirls
Hej, ja byłam w wakacje na Suhrendorfie. Tutaj masz stronke do kempingu: http://www.ostseecamp-suhrendorf.de POLECAM BO WARTO.
Może sie spotkamy. Będę w czwartek wieczorem na miejscu.

Re: Rugia, majówka.

: 04 maja 2015, 16:54
autor: Fin
Ja byłem teraz na majówkę drugi rok z rzędu w Dranske. Niestety progno nie dopisało. W piątek i sobote, bardzo słabe pływanie przy W w Wiek, gdzie na Helu było 30knt w tym samym czasie. W niedziele weszło piękne E w Dranske. Spot jednak mały start raczej dla średniozaawansowanych. Wyspa za to strasznie mi się podoba i pewnie jeszcze nie raz tam wrócę :D

Re: Rugia, majówka.

: 07 maja 2015, 13:32
autor: Wiktorek
Fin pisze:Wyspa za to strasznie mi się podoba i pewnie jeszcze nie raz tam wrócę :D

Potwierdzam!

Polecam dzielnicę domków w Glowe - raczej dla większej grupy, bo koszty niemałe. Ale miejsce klimatyczne ("strzecholandia"), choć na pływanie trzeba podjechać (poza kierunkami N, wtedy można pieszo).
Wystarczy wpisać w google "ferienhaus glowe" i poszukać taniej oferty.

Re: Rugia, majówka.

: 12 cze 2015, 09:54
autor: KrisIs
Znacie na Rugii jakiś hostel hotel tani bez problemu wynajmujący pokój jedno dwuosobowy na dzień dwa?