Strona 1 z 1

krynica zdrój

: 10 gru 2012, 14:09
autor: anglotom
Czy zna ktoś jakieś spoty na snowkite w okolicy Krynicy - Zdrój? Jadę tam do pracy na zime i się zastanawiam czy warto mi brać latawiec w te rejony.

Re: krynica zdrój

: 10 gru 2012, 20:20
autor: rolnik
Pelno miejsc do jezdzenia zabieraj sprzet . W samej krynicy conajmniej dwie miejscowki ,przy drodze z krzyzowki do tylicza kolejne kilka miejsc w samym Tyliczu sporo osob snowkituje . Poszukaj na tym forum i na landkiting.pl .Wsatawialem kiedys opisy miejscowek .

Re: krynica zdrój

: 12 gru 2012, 08:58
autor: fingerprints
A którą polecasz w pierwszej kolejności?

Re: krynica zdrój

: 13 gru 2012, 10:52
autor: rolnik
Nie wiem jak to teraz wyglada ale zawsze najlepiej bylo przy drodze Krzyzowka - Mochnaczka -Tylicz . W samej krynicy zdazalo sie pojezdzic kolo osiedla na gorce (chyba osiedle sloneczne) , jezdzilem jeszcze na gorce na lewo od wyciagu(azoty) .Wszystko zalezy od kierunku wiatru.Dawno tam nie jezdzilem i nie wwszystko pamietam ale sie da :!: :wink: