Strona 1 z 21

Opiszcie latawke Best Waroo

: 21 wrz 2008, 19:54
autor: fristek
Wokol slychac same pochlebne recenzje na temat tej latawki. Zamierzam kupic sobie 9 i 13m. Jestem po kursie i chce juz sam probowac pierwszych dluzszych slizgow :). Prosze o opinie, z gory dzieki

: 21 wrz 2008, 20:12
autor: Qba-EPP11
Waroo nawet fajnym latawcem jest :D A tak na poważnie to użyj funkcji szukaj.

: 21 wrz 2008, 20:33
autor: ted
...ciężko na forum coś o waroo znaleźć ;)

: 21 wrz 2008, 20:52
autor: fristek
ktos bez watpienia na nich smiga, wiec wciaz bede czekal na recenzje:)

: 21 wrz 2008, 21:34
autor: cyberdog1899
Jak w Anglii pływasz, to Waroo lepiej sobie odpuść, bo na spotach będą się z Ciebie śmiali, że jesteś dziewczyna, ewentualnie, że lubisz chłopców :lol: .

Re: Opiszcie latawke Best Waroo

: 21 wrz 2008, 21:34
autor: bobek_h
fristek pisze:Wokol slychac same pochlebne recenzje na temat tej latawki. [...]


Widać że słabo czytałeś bo nie ma samych pochlebnych :) tak czy owak nie czekaj na recenzje, tylko SZUKAJ :D

ted pisze: ...ciężko na forum coś o waroo znaleźć :Wink:


:D dokładnie, masakrycznie ;) mało znane xD

: 21 wrz 2008, 21:52
autor: sdareks
cyberdog1899 pisze:Jak w Anglii pływasz, to Waroo lepiej sobie odpuść, bo na spotach będą się z Ciebie śmiali, że jesteś dziewczyna, ewentualnie, że lubisz chłopców :lol: .

A to dobre :D

: 21 wrz 2008, 22:25
autor: fristek
powiedzialbym, ze nawet bardzo dobre:), koledzy ostrza zamiast deski humor :D ,. Wiec co polecalbys na angielskie wybrzeze, jesli best to dziewczyny :?:

: 21 wrz 2008, 22:37
autor: cyberdog1899
Na początek i pewnie dużo dłużej Slingshot Rev powinien ujść Ci na sucho. Z daleka można go nawet pomylić z Fuel'em :D . A już poważniej 13 uchodzi za bardzo, jak na bow'a, szybki latawiec, dodatkowo z dobrym dolnym zakresem. Więc zestaw 13, 9 jednego modelu powinien być niezłym wyborem. Jest kilka niezłych latawców na początek - kieruj się zasadą bow, 4-linki... i to co powyżej 8)

: 21 wrz 2008, 23:10
autor: Nomercy
z tego co widzialem na spotach dominuja:
North, Naish, Flexifoil, RDD, Cabrinha, SS (mniej wiecej w kolejnosci liczebnosc wystepowania)
Widzialem kilka Bestów, Ozonów, RDD i OR ale bardzo rzadko,
Komorowce to PL i FS i Flexfoil

F1 jeszcze nie spotkalem, oprócz mojego :twisted: :twisted:

bajdelej sorry za offtop :roll:

: 23 wrz 2008, 11:47
autor: Ziomek.
Nomercy pisze:z tego co widzialem na spotach dominuja:



na KTÓRYCH spotach :idea: :wink:

jeśli o mnie chodzi - wolę pływać na "damskim" latawcu po męsku:idea:
niż odwrotnie :lol:

: 23 wrz 2008, 16:53
autor: przemekskowron
mam waroo 2007 to moje wrazenia sa pozytywne długo trzyma w powietrzu miekki na barze duza regulacja mocy.. jestem za :wink:

: 23 wrz 2008, 17:12
autor: Zimek
mi sie podobał Waroo do czasu jak wysadził mnie z siodła i stało sie bardzo niebezpiecznie ! powiedziałem STOP Waroo nigdy więcej !
wolę bardziej bezpieczne latawce !

: 23 wrz 2008, 17:52
autor: rapanui
Zimek pisze:mi sie podobał Waroo do czasu jak wysadził mnie z siodła i stało sie bardzo niebezpiecznie ! powiedziałem STOP Waroo nigdy więcej !
wolę bardziej bezpieczne latawce !


rozwin prosze metafore.. bo moze niektorzy lubia byc konkretnie "wysadzeni z siodla" :roll:

: 23 wrz 2008, 19:46
autor: przemass
Chodzi Ci o opinie ludzi pływających DOBRZE, czy siedzących na brzegu i rozmawiających kto na jakim kajcie pływa>??

Bo jak patrzę na forum to tu ostatnio coraz więcej tych drugich :? :twisted: