Podziękowania dla przyjaciół zaangażowanych w akc. ratunkową

Hydepark, oraz posty usunięte z innych działów przez admina.
MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 12:24

:thumb:
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2012, 17:09 przez MASTER KITEBOARDING fuu1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 12:44

no to napisz jakie to ustalenia miales.
bo narazie to wyglada jakbys machal pusta okladka od paszportu:

Miś: A po co masz sama płacić za paszport i bilet ? Polecisz na służbowy paszport, jako zawodniczka klubu “Tęcza”. Masz paszport służbowy Motylku i sobie latasz po całym świecie.
Ola: Nosisz stale paszport przy sobie ? Pokaż jak wyglądasz !
Miś: Tak !
[Miś romi nieco głupawą minę]
Ola: Och ty Miśku, ty !

Jurgen
Posty: 2943
Rejestracja: 19 wrz 2006, 00:39
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 12:52

march_in pisze:bo narazie to wyglada jakbys machal pusta okladka od paszportu:


Paszport Polsatu :wink:

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 13:11


robi
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: wwa
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post04 kwie 2012, 13:40

empatia której mogłaby pozazdrościć Matka Teresa z Kalkuty
siła charakteru Nelsona Mandeli
spryt Niccolo Machiavellego
koncentracja Garriego Kasparowa
dyplomacji mógłby uczyć Henrego Kissingera
a wyczucia smaku Zbigniewa Herberta
wreszcie głębia myśli której nie powstydziłby się Martin Heidegger

jakież to okrutne marnotrawstwo
aby tyle talentów trwoniło się
zgromadzone w takim natężeniu
w jednym tylko człowieku
przecież Janek zasypany nimi tak obficie
przez matkę naturę i ciotkę edukację
oraz nieustanne samodoskonalenie się
mógłby obdarować każdego forumowicza z osobna
a i tak pozostałby kompletny
innymi słowy polski diament Cullinan
oszlifowany przez szlachetne wody
morza w kolorze czerwieni

niech żyje Król Słońce Janek I Groźny


jeżeli o jakimś z licznych przymiotów zapomniałem
to z góry (tam skąd lepiej widać :wink: ) najmocniej przepraszam
bo nie chciałbym usłyszeć pukania do drzwi wieczorową porą

P.S. może mi się upiecze bo mój najbliższy spot (nie licząc Wisły)
to zegrze a tam warunki do łejwu rzadko występują i może Jankowi nie będzie się chciało...

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 15:47

Tonący brzytwy sie chwyta.
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:To może ja wkleję i sami ocenicie ..

ria wiadomości:

Re: posty

Wysłano: Śr kwi 04, 2012 9:30
przez MASTER KITEBOARDING fuu1
No nie ,właśnie chciałem podjechać do Grzybowa na wave i przy okazji pogadać z tobą .. .pozdro

Re: posty

Wysłano: Wt kwi 03, 2012 18:01
przez BraCuru
Do zo na 1/2 :argue: Może zapiszesz się do zawodów to porywalizujemy również na wodzie? :wink:

Re: posty

Wysłano: Wt kwi 03, 2012 16:29
przez MASTER KITEBOARDING fuu1
w REWIE LUB NA 1/2 POGADAMY.... czekam na to niecierpliwie w sumie to nawet chętnie bym podjechał do ciebie.. :) i pewnie sie niebawem zdecyduje , Pozdro

Re: posty

Wysłano: Wt kwi 03, 2012 13:54
przez BraCuru
Janek,

Czy obrażam? Może w Twoim mniemaniu. W swoim, stwierdzam fakty. Twoja dotychczasowa postawa jest karygodna.
Trudno uwierzyć jak sam się pogrążasz i kompromitujesz w sytuacji z której można wyjśc z twarzą i nie robić spustoszenia dla polskiego kitesurfingu. Czy wiesz jakie mają zawodnicy teraz problemy? Albo organizatorzy zawodów?
Co gorsze skomplikowałeś życie wszystkim osobom które z Tobą współpracowały. Nie chciałbym być na miejscu Księcia, czy Eski, czy Dyrektorki UM ds Promocji, czy Korjara. To właśnie cały Ty - masz w dupie przez co ludzie przechodzą z Twojej głupoty, ignorancji, niewiedzy. Sam to doświadczyłem po Twoim Bałtyku kiedy rozpętałeś wojnę przeciwko mnie i pskit na forum. Nie wierzę abyś zrozumiał jaki gnój robisz osobom, które przez przypadek lub celowo spotkały Janka Lisewskiego na swojej drodze.

Pogadać - ale o czym? Przecież jesteś pro a ja amator - sam tak napisałeś. Ja staram się być coraz lepszym amatorem. Jak zmienisz swoje podejście i pokażesz trochę ludzkiej pokory daj znać.

Marek

posty

Wysłano: Wt kwi 03, 2012 10:11
przez MASTER KITEBOARDING fuu1
Umiesz tylko obrażać czy stać cie na więcej ? Chętnie spotkam sie z tobą na płw lub rewie i sobie pogadamy .. pozdro


Cytuję powyżej cały post Janka, aby później nie edytował go wielokrotnie dopasowując do zmieniającej się sytuacji jak już nas do tego przyzwyczaił w poprzednich kontrowersyjnych postach.
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Do Bracuru : Masz paranoje?Martwię się o Twoje zdrowie Marku , poważnie . Myślę że za dużo się tym wszystkim przejmujesz . Ja niedawno przestalem i dobrze mi z Tym.

Czy oby na pewno mam paranoję a ty przestałeś się tym przejmować? Zobacz poniżej a niech inni to ocenią.

Nie ładnie jest wyciągać prywatne wiadomości na forum publiczne. Stało się. Trudno.
Bardziej brzydko jest manipulować kolejnością a przede wszystkim wymyślać nieistniejące wiadomości.

Pierwsza wiadomość prywatna otrzymana o godzinie 1111
Obrazek

Moja PIERWSZA odpowiedź o godzinie 1454
Obrazek

Odpowiedź Janka o godzinie 1729
Obrazek

Moja odpowiedź z godziny 1901 (szczerze - dopiero po jej wysłaniu dotarło do mnie, że to nie zaproszenie na pogaduchę ale groźby):
Obrazek

Teraz do rzeczy. Na całe szczęście na kf.pl nie można edytować prywatnych wiadomości w panelu wiadomości.
Wrzuć zrzut ekranu poniższej wiadomości i udowodnij że ją wysłałeś. Tylko proszę nie zatrudniaj grafików od efektów specjalnych.
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Wysłano: Śr kwi 04, 2012 9:30
przez MASTER KITEBOARDING fuu1
No nie ,właśnie chciałem podjechać do Grzybowa na wave i przy okazji pogadać z tobą .. .pozdro

Takiej wiadomości nie dostałem wogóle.
Jeśli to zrobisz i pokażesz taki zrzut a Pablo jako Admin to potwierdzi to mam paranoję.
Jeśli nie - sprawa chyba nadaję się już do prokuratury.

Do czytających tą niechcianą przez nikogo kolejną telenowelę z podstarzałymi gwiazdami. Przepraszam, że biorę w niej udział ale nie moge patrzeć jak to forum schodzi na psy i zaczyna dominować podejrzany element.
Obiektywnie możecie to ocenić? Zwracam uwagę, że moja pierwsza odpowiedź została napisana po dwóch postach Janka. Przeczytajcie sobie treść wiadomości z godziny 1111. Do czego ona się odnosi w rzeczywistości? Do niczego. Jednakże w powyższym poście Janka jest ona umieszczona jako ostatnia. Widzicie manipulacje?
Poza tym czy miałem prawo odczytać grożby w jego prywatnych wiadomościach? Czy ja może ten tego?

Pablo - czy możesz zamrozić panel prywatnych wiadomości pomiędzy mną a Master K? Czy jest szansa, abyś potwierdził, że taka lub inna wymiana prywatnych wiadomości istniała? Czy istnieje gdzieś w przestrzeni Kf.pl wiadomość prywatna z godziny 0930?
PS. Powyższe czasy ze zrzutów ekranu są w czasie letnim (stąd ta godzina różnicy).

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 15:57

Tak Pablo zamroź !! i poczekaj na komisje śledczą z Grzybowa



Napisz wiadomość

Kopie robocze

Otrzymane (2)
Zapisane wiadomości
Do wysłania
Wysłane

Zasady, foldery i ustawienia

Wiadomości: Wysłane

Folder jest w 100% zapełniony (przechowywana jest 100 z maksymalnej liczby 100 wiadomości)
Odpowiedz na wiadomość

Powrót do Wysłane

Następna PW w historii

Re: posty

Wysłano: Śr kwi 04, 2012 9:30
Od: MASTER KITEBOARDING fuu1
Do: MASTER KITEBOARDING fuu1
No nie ,właśnie chciałem podjechać do Grzybowa na wave i przy okazji pogadać z tobą .. .pozdro

Avatar użytkownika
MASTER KITEBOARDING fuu1

Posty: 1705
Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 11:53
Lokalizacja: Gdańsk



a tak poza tym : Baracuru bedzie dobrze :) :D :thumbsup: Uśmiechnij sie

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 16:06

Jeden daje od przodu, drugi od tyłu i chłopaki nie mogą się dogadać ;) Świetni jesteście - może dowieźć Wam na 1/2 lub do Grzybowa grabki i wiaderko? Bo mniej więcej taki poziom z piaskownicy z tego wychodzi.

Bra - wyczyść sobie folder poczty przychodzącej bo pewnie masz 100% i nic już tam nie wpadnie...

Puściłem Ci prywatną wiadomość - zobacz czy dotarła.

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 16:16

dobra ta wojenka.
ladnie sie pan tu przedstawil, bo przed milionami sluchaczy to juz wczesniej.

nie za wielu lyka cos takiego:
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-u ... nId,592879

jak to ktos napisal:
alan pisze:gdyby ktos chcial skrytykowac profesjonalizm tak jak to mialo miejsce po baltyc cross to moze skonczyc tak:
viewtopic.php?f=1&t=43658
odpowiedz mastera:
viewtopic.php?f=23&t=44413


piekna akcja. piekna wojna. bedzie dobrze fuu :thumbsup: :) :D
a ja pamietalem cold water race i zbiorke dla dzieci :oops:
a teraz...
ktos inny napisal, ze po akcji z plutem i takiej postawie mastera to nie ma co liczyc na ludzi z forum i chyba cos w tym jest.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 16:43

soko pisze:Często się z tym spotykałem, a dodatkowo nierzadko jak najbardziej aprobowałem. czy słusznie, można dyskutować.

No właśnie to jest dyskusyjne z paru powodów:
1. Na morzu, ktoś kto potrzebuje pomocy, może być bez DSC lub DSC padło, lub nie wie jak wykonywać wywołania selektywne. Jak ma się skontaktować z jednostkami, które nie prowadzą nasłuchu na 16?
2. Na akwenach podejściowych, w portach lub w strefach VTS nikt nie korzysta z wywołań selektywnych tylko pracuje na kanale roboczym danego obszaru. Jak mam wywołać jacht nie znając jego nazwy? A nawet jak mam nazwę to praktycznie nie ma czasu aby szukać w spisie stacji jego MMSI.
Zwykle kłopoty z jachtami są na torach podejściowych do portów - ostatnią rzeczą na jaką mam czas płynąc jako constrained by draught lub wchodząc w wąskie główki przeglądać knigę wielkości bibli.

No i przecież tyle tu się rozpisałem, by ci, których może wywiać (choćby przez przypadek) gdzieś dalej, pomysleli o rakietce, flarze, radiostacji z DSC i GPS, moze SART (jeśli uwielbiają pływać w sztormach). I wtedy będzie trzeba mieć certyfikat SRC. Na pewno. Jak ktoś chce być szukany po linii zwykłej VHF-ki, powinien się zastanowić.

Normalnie pływając na kajcie nie oddalamy się dalej niż kilkaset metrów i to przy wietrze dopychającym na ląd. Coś się stanie - kwestia czasu i dryfuje się do brzegu. U nas nie ma prądów.
Jednakże jest paru kajciarzy, którzy uprawiają racing (sam się do nich zaliczam) i oni wypływają dalej poza przybój. Im przyda się trochę wyposażenia potrzebnego do wzywania pomocy i lokalizacji. Ale czy SRC jest im potrzebny? W tej chwili wątpię. Sam mam ogólne operatora GMDSS (GG-0188) ale to z powodów zawodowych a nie pasjonackich.
Jest też grupa doświadczonych co robią crossingi wzdłuż Zatoki Gdańskiej. Nie wiem jak oni do tego podchodzą. Np. 4 rejsiarze startujących w 60 Błękitnej miało ze sobą flary, telefony w aquapackach oraz dwa riby do asekuracji.

Cała ta historia jest niesamowita, będzie przecież roztrząsana przez wiele sezonów na jeziorach, plażach, przy ogniskach, w tawernach. Będą dyskusje, kłótnie i to jakie! Ja się włączyłem, bo chciałem coś pomóc w odpowiedzi na pytanie Jana. By i innym się przydało.
Pamiętam takie same dyskusje po wyprawie Urbańczyka tratwą przez Bałtyk. Wariat, czy co? Heyerdahla udaje? A teraz jest to autor jak dla mnie bestsellera " Dookoła świata bez sztormów". Książki o tym, jak zaplanować rejs , by nic się nie wydarzyło nieprzewidzianego. Bo wiadomo, że i tak się przydarzy. Choćby nie wiem jak się planowało!

Pomysł mi się też podoba i takie crossingi mogą być promocją KS i zaangażowanych ludzi, sponsorów. Tylko trzeba mieć wielkie jaja, być do tego przygotowanym profesjonalnie pod każdym względem i zdawać sobie, że ma sie do czynienia z morzem, które głupców nie lubi. Nasz bohater do tej pory udowodnił, że miał tylko to pierwsze.

Dzięki za resztę wyjaśnień :thumb:

Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 16:47

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:http://www.przegladsportowy.pl/Sporty-wodne-Lisewski-Bez-niebezpieczenstwa-nie-ma-wyczynu,artykul,133390,1,402.html

&

http://www.magazynwiatr.pl/



http://www.rijad.polemb.net/?document=37

http://www.wizy.pl/azja/arabia-saudyjska/

pierwsze dwa linki o wizach z wyszukiwania hasła https://www.google.pl/search?q=Arabii+Saudyjskiej&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a#hl=pl&safe=off&client=firefox-a&hs=xVS&rls=org.mozilla:pl%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=wizy+do+Arabii+Saudyjskiej&oq=wizy+do+Arabii+Saudyjskiej&aq=f&aqi=g1&aql=&gs_l=serp.3..0.5074l6704l0l7133l8l8l0l0l0l1l222l1174l0j7j1l8l0.frgbld.&pbx=1&fp=1&biw=1366&bih=588&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&cad=b- niestety nawet jedno małe kłamstwo przekreśla cała prawdę (jeśli reszta prawdą) - no chyba że wyszukiwarka google i internet to dla kogoś technika kosmiczna :P

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 16:58

onzo pisze:Bra - wyczyść sobie folder poczty przychodzącej bo pewnie masz 100% i nic już tam nie wpadnie...
Puściłem Ci prywatną wiadomość - zobacz czy dotarła.

Twoja testowa dotarła jako 99.
Na zdjęciach widać, że miejsce jeszcze było na dwie wiadomości.

cape
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2012, 22:17
 
Post04 kwie 2012, 17:07

BraCuru pisze:2. Na akwenach podejściowych, w portach lub w strefach VTS nikt nie korzysta z wywołań selektywnych tylko pracuje na kanale roboczym danego obszaru. Jak mam wywołać jacht nie znając jego nazwy? A nawet jak mam nazwę to praktycznie nie ma czasu aby szukać w spisie stacji jego MMSI.
Zwykle kłopoty z jachtami są na torach podejściowych do portów - ostatnią rzeczą na jaką mam czas płynąc jako constrained by draught lub wchodząc w wąskie główki przeglądać knigę wielkości bibli.
:

A po co chcesz ten jacht wywoływać ? Myślisz, że Cię nie widzi ?
Wszystko reguluje COLREG i gadać nie ma o czym.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 17:29

cape pisze: Myślisz, że Cię nie widzi ?
Wszystko reguluje COLREG i gadać nie ma o czym.

To na papierze. A przed dziobem wygląda to nieksiążkowo.
Nie dalej niż 3 noce wstecz miałem podbramkową sytuację z jachtem płynącym na silniku kontrkursem niewłaściwą stroną toru wodnego.
Widział mnie na pewno bo obudziłem go z nieświadomości szperaczem a biedaczyna najwyraźniej nie wiedział o co chodzi i wpadł w panikę.
Ja w prawo - on w lewo, ja w lewo - on w prawo.
Gdyby był na radiu to odpowiedziałby na moje wcześniejsze wywoływania i nie byłoby nerwówki dla obu stron.
Niestety VTS nie miał żadnej informacji i nie był w stanie zidentyfikować gościa, aby go wywołać i nakazać zajęcie właściwej strony toru.
Poza tym w obszarach VTS na których pływam obowiązuje nakaz uzgodnienia manewru wyprzedzania na roboczym kanale VHF ze statkami tzw "specified" i potwierdzenie to z VTS. Bez tego nie można wyprzedzać. Także Colregs nie dają zawsze komfortu.

Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 kwie 2012, 17:31

march_in pisze:dobra ta wojenka.
ladnie sie pan tu przedstawil, bo przed milionami sluchaczy .....
..... a ja pamietalem cold water race i zbiorke dla dzieci :oops:
a teraz...
ktos inny napisal, ze po akcji z plutem i takiej postawie mastera to nie ma co liczyc na ludzi z forum i chyba cos w tym jest.


ja to napisałem - i kurde wcale nie jest mi z tym dobrze - przez forum poznałem sporo cool ludzi, kupowałem sprzęt, jeździłem na spot, zabierałem jak sam jechałem, płaciłem w ciemno, inni po fakcie zrzutki na wyjazdy dawali, kasę na pomoc dałem etc ... po takich akcjach to każdy tu się x razy zastanowi !!! a przynajmniej ja


Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości