PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Forum dla początkujących
przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 kwie 2011, 22:06

Skoro pytasz - dostajesz odpowiedź...to dziwne? Czy zabolało może - bo mnie TWOJE złośliwostki od których zacząłeś - nie :wink:

...ale widzę że "argumenty" skończyliśmy....

miszczuniu :lol:

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 kwie 2011, 22:18

nie dziwię się bo innych nie mozesz przedstawić . Twierdzenie bo tego uzywam jest naj, naj.... tam gdzie pływam jest naj, naj.. co ty narcyz :D
wiesz sam ze jest bardzo dużo super latawców ( nie koniecznie na tych co Ty akurat pływasz ). I się nie spinaj ! Slubu nie brałeś :wink:

przemass pisze:Skoro pytasz - dostajesz odpowiedź...to dziwne? Czy zabolało może - bo mnie TWOJE złośliwostki od których zacząłeś - nie :wink:

...ale widzę że "argumenty" skończyliśmy....

miszczuniu :lol:

musol666
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2011, 15:56
Deska: nimom
Latawiec: nimom
 
Post19 kwie 2011, 22:19

Panowie Panowie
troche mnie zmieszaliście i dalej jestem z wyborem w punkcie wejscia , octan , bandit III czy co mam brać dla siebie , prosze o doradztwo fachowe ( może byc na PW zeby uniknąć kolejnych konfrontacji :>)
pozdro

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 kwie 2011, 22:39

wenzel pisze:nie dziwię się bo innych nie mozesz przedstawić . Twierdzenie bo tego uzywam jest naj, naj.... tam gdzie pływam jest naj, naj.. co ty narcyz :D
wiesz sam ze jest bardzo dużo super latawców ( nie koniecznie na tych co Ty akurat pływasz ). I się nie spinaj ! Slubu nie brałeś :wink:

przemass pisze:Skoro pytasz - dostajesz odpowiedź...to dziwne? Czy zabolało może - bo mnie TWOJE złośliwostki od których zacząłeś - nie :wink:

...ale widzę że "argumenty" skończyliśmy....

miszczuniu :lol:


NIGDY nie napisałem że coś jest NAJ - znowu - poczytaj forum, trochę będzie tego, jestem na nim cały rok, bo CAŁY rok mam sezon ;) i jeśli znajdziesz gdziekolwiek że coś jest dla mnie NAJlepsze - od jutra dla Ciebie Slingshoty sprzedaję ;) Także ja na cudzy sprzęt nie cisnę, przeczytaj parę postów wyżej - a jeśli mój ma wady to i o nich napiszę - mam Ci cytaty znaleźć... :?:

Slubu nie brałem, dokładnie, jesli coś się spiep...y ;) to zmienię, wcześniej napiszę czemu się spieprzyło :)

O Paracuru też nigdy NAJ NAJ nie usłyszałeś ode mnie...wydaje mi się? Ale to już inny dział...

także u mnie luuuuz :hand:

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 kwie 2011, 10:05

o to mi chodzi tylko wiarygodnie ( na czymś nie pływałem nie wypowiadam się i koniec ) . W Twoich postach można odszukać przypadki gdzie opisujesz produkt a go nawet nie widziałeś nie mówiąc o pływaniu. . Ja nie neguje że North są złe latawce ale czy najlepsze ??? Czy w obecnych czasach TOP firmy mają złe latawce NIE . Tylko są na których mi bardziej a innej osobie bardziej coś innego podchodzi gusta , przyzwyczajenia i biznesss . Przemass Luz ... :hand:
Mi osobiście helix bardzo się podobał za to że w górnej np: powyżej 45knots nie zawodził 7m i za to go cenię za bezpieczeństwo bo to jest najważniejsze . bezpieczeństwo ! Teraz mam inne upodobania SS RPM może SKS już ? :D
Testuj ,testuj i pisz prawdę . dzięki za wymianę zdań

przemass pisze:
wenzel pisze:nie dziwię się bo innych nie mozesz przedstawić . Twierdzenie bo tego uzywam jest naj, naj.... tam gdzie pływam jest naj, naj.. co ty narcyz :D
wiesz sam ze jest bardzo dużo super latawców ( nie koniecznie na tych co Ty akurat pływasz ). I się nie spinaj ! Slubu nie brałeś :wink:

przemass pisze:Skoro pytasz - dostajesz odpowiedź...to dziwne? Czy zabolało może - bo mnie TWOJE złośliwostki od których zacząłeś - nie :wink:

...ale widzę że "argumenty" skończyliśmy....

miszczuniu :lol:


NIGDY nie napisałem że coś jest NAJ - znowu - poczytaj forum, trochę będzie tego, jestem na nim cały rok, bo CAŁY rok mam sezon ;) i jeśli znajdziesz gdziekolwiek że coś jest dla mnie NAJlepsze - od jutra dla Ciebie Slingshoty sprzedaję ;) Także ja na cudzy sprzęt nie cisnę, przeczytaj parę postów wyżej - a jeśli mój ma wady to i o nich napiszę - mam Ci cytaty znaleźć... :?:

Slubu nie brałem, dokładnie, jesli coś się spiep...y ;) to zmienię, wcześniej napiszę czemu się spieprzyło :)

O Paracuru też nigdy NAJ NAJ nie usłyszałeś ode mnie...wydaje mi się? Ale to już inny dział...

także u mnie luuuuz :hand:

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 kwie 2011, 10:47

Na helixie plywalem pare razy i mi się nie podobał, ale sorry jeśli Cie urazilem. Na RPM i innych plywalem, podobał mi się, wiec zobacz co pisałem w wątku o nim - nigdy nie napisze nic złego bo to bdb latawiec jest :) Na octane np Nie plywalem i to też znajdziesz wszędzie...

Luz i bez spiny

:) :thumb:

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post20 kwie 2011, 11:16

wenzel pisze:helix bardzo się podobał za to że w górnej np: powyżej 45knots nie zawodził 7m i za to go cenię


Na piździawki 45 i wyżej siódemka Helix jest jak najbardziej słuszna :thumb:
A poza tym Panowie to Pierwsze Kroki większość chcących poznać co i jak tu zagląda
a Wy się tu pitolicie wstyd :oops:

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 kwie 2011, 11:30

masz rację Stare chłopy a jak dzieci . Wstyd .... :oops: :oops:
TOP10 może ktoś ustali w latawcach jest odważny :doh:

Pinio pisze:
wenzel pisze:helix bardzo się podobał za to że w górnej np: powyżej 45knots nie zawodził 7m i za to go cenię


Na piździawki 45 i wyżej siódemka Helix jest jak najbardziej słuszna :thumb:
A poza tym Panowie to Pierwsze Kroki większość chcących poznać co i jak tu zagląda
a Wy się tu pitolicie wstyd :oops:


przemass & wenzel // taka dyskusja nie powinna mieć miejsca a już szczególnie w temacie pierwszy kroków! //Admin

musol666
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2011, 15:56
Deska: nimom
Latawiec: nimom
 
Post20 kwie 2011, 11:50

Panowie Panowie
pomyśle ile teraz byście mieli zajebistych chwil nad wodą między niebieskimi chmurkami , zamiast tu pindolić , polityka nie jest dobra dla ludzi z takimi zajawkami , lepiej wyluzować i popluskać się z deską no , Panie kite24 bedzie ten octan dobry ? czy nie bedzie :)

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 kwie 2011, 12:33

musol666 pisze:Panowie Panowie
pomyśle ile teraz byście mieli zajebistych chwil nad wodą między niebieskimi chmurkami , zamiast tu pindolić , polityka nie jest dobra dla ludzi z takimi zajawkami , lepiej wyluzować i popluskać się z deską no , Panie kite24 bedzie ten octan dobry ? czy nie bedzie :)

Octane jest z bardzo dobrym dołem restart bez problemu nawet na wstecznym i z bardzo dobrą windą .Polecam ! bedzie pan zadowolony :D !

musol666
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2011, 15:56
Deska: nimom
Latawiec: nimom
 
Post20 kwie 2011, 12:44

no i odkąd zacząłem pierwszego posta na tym forum , na taką odpowiedź czekałem.
dzięki wielkie , juz zamawiamy :)

Papo
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2010, 08:06
Postawił piwka: 1 raz
 
Post21 kwie 2011, 08:11

to pomoze teraz ktos mi :P dla dziewczyny 55kg rebel 6m czy 7m ? na silniejsze wiatry

unhooked
Posty: 380
Rejestracja: 04 kwie 2011, 14:40
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 23 razy
 
Post21 kwie 2011, 08:30

Papo pisze:to pomoze teraz ktos mi :P dla dziewczyny 55kg rebel 6m czy 7m ? na silniejsze wiatry

Na silniejsze nad morzem? - no to 6m, będziesz miał dla siebie powyżej 35kts :thumb:

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 kwie 2011, 12:27

Na powyżej 35 knts dla Ciebie spokojnie wyrobi 7mka i będzie nawet lepsza - jeśli ważysz powyżej 70 kg.

Natomiast dla dziewczyny - 6m, dla Ciebie również pow.35 knts jeśli ważysz poniżej 70 kg

Doris
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwie 2011, 07:43
 
Post22 kwie 2011, 08:52

a ja potrzebuję pomocy przy zakupie sprzętu; płeć: kobieta (ale to raczej bez znaczenia ;D), waga: 65-67kg; pływanie: głównie półwysep;
jestem po kursach i chciałabym w końcu zakupić swój pierwszy sprzęt, ale z założeniem na progres w pływaniu (oby!)
myślałam o takim zestawie:
- deska Nobile T5 131x40
- latawiec RRD Passion 2011
czy coś innego?
na początek nie nastawiam się na skoki, bardziej jazdę freeridową
no i pytanie o trapez - jaką firmę polecacie; konkretny model?

z góry dzięki za info ;D


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron