Surfing jest sztuką / ciekawostka o histori designu

Dyskusje nie związane z profilem forum.
suburban kite
Posty: 223
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:53
Deska: Czarna jak węgiel
Latawiec: Rhino 2005
Lokalizacja: Polaris
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lip 2013, 02:58

Ciekawostka:

Nie wiem czy wiecie ale osobą która zmieniła myślenie o liternictwie (czyli ogólnie czcionkach ) oraz całym składzie tekstu ( czyli układzie linijek tekstu na stronie ) był niejaki David Carson – surfer z Californi.

Złamał on wszelkie konwencje uniwesyteckie oraz w zasadzie wszelakie zasady składu tekstu projektując jedną z wiodących niegdyś gazet surfingowych SURF CULTURE.

Oczywiście jak to bywa z surferami z Californi odniósł wielki sukces i założył swoją pracownie designu :

http://www.davidcarsondesign.com/

Nieciekawe? Dalej nie czytaj :)
Strata czasu forumowiczów [ ale może zabawna ;) ] jak nie to przepraszam:


Idąc myślą że surfing jest wolnością łąmiącą ograniczenia i wzorując się na tym ziomie z Californi, pomyślałem że wkurza mnie że facebook odgórnie wymyślił że jest zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle. Wszyscy wyglądają tak samo... Jaki w tym sens... Walcząc bohatersko idealistycznie z tą komercją wszechobecną mam przesłanie dla Panów z ułesa facebook :D

F*** u Facebook :D

Nie mam miniaturki profilówki i zdjęcia w tle :-P mam swój lejałt :D
Hehe...
Rock&Roll

Skumajcie :-)

* kolejne ostrzeżenie


Taki żarcik designowy z odrobiną pazurka zadziornego jak to ja na ogół pisze :)

adiem
Posty: 11
Rejestracja: 11 paź 2013, 20:20
 
Post14 paź 2013, 11:10

ciekawa stronka, faktycznie interesujący człowiek, co do faceooka to najbardziej mnie smieszy, że zdjęcie profilowe u przystkich jest zdjęciem en face :D


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości