Demistyfikacja Półwyspu...

Dyskusje nie związane z profilem forum.
Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 wrz 2013, 17:50

Mieszkam na półwyspie cały rok i z doświadczenia wiem że okres 4-5 dni pływania pod rząd zdarza się rzadko.Przyjeżdżac w ciemno nie polecam no chyba że na okres końca października-początek listopada. Nie od dziś wiadomo że w okresie Wszystkich Świętych zawsze kłuje: Dla przykładu pływałem 2 w lata z rzędu 1-2 listopada przy 25 węzłach.Koniec października i początek listopada zawsze był owocny w wiatr, z opowiadań dziadka wiem że kiedyś gdy o prognozach pogody jeszcze nikt nie słyszał to rybacy w tym okresie zawsze zostawali w portach by nie natknąc się na sztorm.Podrzucam link do krótkiej statystyki z zeszłego zimowego sezonu viewtopic.php?f=7&t=16016&start=13305 może kogoś to zachęci do przyjazdu na Półwysep w zimowym-właściwym sezonie :twisted:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 wrz 2013, 11:56

FilipN pisze:Już to widzę, gdybyś przyjeżdżał na pływanie, dajmy na to, z Rzeszowa ;) ;)

.


..ubolewam nad tym, że nie mogę na co dzień korzystać z dobrodziejstw Rzeszowa :? ..coś za coś..
ale doceniam, że mogę z Półwyspu w sezonie, nie urodziłem się tu , ani nawet 500km stąd, jednak na tyle zależmy mi na pływaniu, nie ma marudzeniu, że podobnie jak i Ty staram się spędzać tu możliwie dużo dni w roku , tzn od włączenia prądu i wody do ich wyłączenia :thumb:

peace

Kubs0n
Posty: 637
Rejestracja: 23 paź 2011, 10:46
Deska: Xenon Laluz
Latawiec: North Vegas
Lokalizacja: Jastarnia
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 40 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 paź 2013, 21:35

Tak jak wcześniej wspominałem , na przełomie października i listopada zawsze wieje na 0,5wyspie to standart od x-lat, więc jak ktoś chętny w tym okresie to wpadac w ciemno :D


Wróć do „Offtopic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron