Słabowiatrowe Deski TRANS

Deski do kitesurfingu.
yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 maja 2015, 13:04

bartolomeo_n pisze:
cris pisze:(...)

Interesuje mnie deska F2 Ride w kolorystyce jak na zdjęciu (biel/czerwień) ewent. inne ciepłe kolory. Można więcej info; dostępność, cena, rozmiary, itp. ? A może jest gdzieś możliwość wcześniejszego przetestowania ?


Na Twoim miejscu nie płaciłbym ani złotówki więcej za to, że na tym jest logo F2 - weź Transa.


Ja też tak uważam :!: Myślę, że F2 jako marka, w przypadku desek kite zbyt dużą wagę przywiązuje do designu. Deski są piękne i błyszczące - idealne na wystawę sklepową :wink: I być może w tym właśnie tkwi problem - czegoś jest za dużo (myślę, że lakieru :wink: ). A jak czegoś jest za dużo, to pojawiają się problemy - w tym wypadku rozwarstwiające się warstwy/lakier :naughty:

Natomiast Deski TRANS są matowe, bo pełny drewniany rdzeń pokryty jest tylko niezbędnymi warstwami biatex, triatex oraz Coretex'9000.
Dzięki temu jak na swój rozmiar są lekkie, odpowiednio elastyczne - po prostu dobrze się na nich pływa :!:
Dzięki temu również ilość skarg i reklamacji, na wszystkie sprzedane egzemplarze równa się 0 (ZERO :thumb: ),
a ilość zadowolonych z długotrwałej eksploatacji klientów wynosi 100% :thumbsup:

Tak duża już liczba osób dzięki deskom TRANS nauczyła się swobodnie pływać na kite, jak też i druga grupa cały czas używa naszych desek w słabym wietrze lub szuwarowych warunkach jeziorowych, że mogę być w pełni zadowolony, że udało nam się wypromować nieznaną jeszcze nikomu 2-3 lata temu markę tak, że jest rozpoznawalna na spotach w Polsce :thumbsup:

Wracając jednak do tematu: cały czas przyjmuję zamówienia na TRANS Prime 161x44 (dokładne info na temat cen i rabatów na PRIV)

Zapraszam

Yano

Awatar użytkownika
rez
Posty: 186
Rejestracja: 28 cze 2006, 17:51
Lokalizacja: Lębork
 
Post03 sie 2015, 09:32

yanosik pisze:Mam nadzieję, że już niebawem!
Czekam na info z centrali

Pozdr

Yano


Czy coś już wiadomo jesli chodzi o 153?

pozdrawiam
Rez


Wróć do „Deski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron