Wamińsko-mazurskie Kite Wsparcie dla Motopikniku

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lis 2010, 14:35

Witajcie Panie i Panowie - otrzymałem ciekawą propozycje na zorganizowanie grupki ludzi lubiących adrenalinę ( wszelkie sporty ekstremalne ) - w związku z tematyką forum wiadomo o jaki sport chodzi :)
Potrzebujemy ludzi zainteresowanych szaleństwem na lotnisku Dajtki w Olsztynie dnia 8 sierpnia. Buggy, Skoki, rolki itd itd - wszystko co związane z kitem i innymi extremami będzie mile widziane.
Nie mam jeszcze żadnych konkretów - jednak wszystko trzeba zacząć planować już teraz. Wszelkie ekstremalia będą miały związek z imprezą motocyklową - której to organizator zwrócił się do mnie.
Pan Leszek (organizator ) chce stworzyć imprezę łączącą WSZYSTKIE formy adrenalinotwórczych dyscyplin :) - Motopiknik organizowany jest już chyba 18 raz - rokrocznie masa ludzi spotyka się na lotnisku oglądając popisy stunterów motocyklowych, czy wyścigi na 1/4 mili ( nie jestem fanem, ale możemy wyciągnąć część lotniska dla kajtów )
To tylko wstępna informacja - do konkretów dojdziemy później - gdyby ktokolwiek był zainteresowany, proszę pisać.
Jeśli temat nie nadaje się na główną - proszę o przeniesienie ze wskazaniem gdzie poszło :)

Pozdrowienia

Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości