
Już w najbliższą sobotę lub niedzielę 14/15 sierpnia w bazie Kitezone (na kempingu Chałupy 3) odbędzie się finałowa impreza Wainman Hawaii „Rabbit Gang Tour 2010” z udziałem Lou Wainmana i Niccolo Porcella.
Jest to jedyna i raczej niepowtarzalna okazja, aby osobiście poznać Lou, legendę i pioniera kitesurfingu (http://www.wainmanhawaii.com/videos/lou-wainman-upwind-the-launch-of-kiteboarding-by-red-bull) oraz Niccolo, jednego z najbardziej wszechstronnych i rozchwytywanych (przez magazyny i …dziewczyny) riderow, który jako pierwszy w historii znalazł się dwukrotnie z rzędu na okładce najważniejszego magazynu kite - Kiteworld Magazine.
Oczywiście oprócz pierwszoplanowych gwiazdorów nie zabraknie i reszty Króliczej Bandy, z udziałem naszych polskich braci ze świata, skąd inąd po uszy zanurzonych w Króliczej Norze…. (http://www.wainmanhawaii.com/about-us)...
Podczas imprezy odbędą się otwarte i tradycyjne dla Rabbit Tour`u zawody "WH Jam Session Contest”, (dla WSZYSTKICH bez względu na posiadany sprzęt, zaawansowanie, płeć oraz wiek). W Jam Session bardziej niz o dzikie współzawodnictwo chodzi o dobrą zabawę, hawajski kilmacik oraz pokazanie reszcie swojego ulubionego zwrotu, manewru, tricku czy jak ktos umie hendelpasa. Generalnie wszyscy razem pływają i po pół godzince Lou wybiera swojego faworyta, który, co często bywało, nie musi byc zawsze największym wyjadaczem na spocie a to dlatego że podczas Rabbit Tour`u zawody te przybierały różnych postaci, zdażało się bowiem i tak, że z powodu braku wiatru lub klimatu do akrobacji organizowano inną formę lajtowego wsółzawodnictwa. Najważniejsze jest to że zwycięzca lub zwyciężczyni (oprócz sławy

Oczywiście wszyscy zainteresowani będą mieli również możliwość przetestowania pełnej rozmiarówki Rabbitów (5m Bunny, 7m Gypsy, 9m Smoke, 12m Boss, 15m Big Mama) oraz najnowszych desek twintip:
- freeride allround BLUNT II (125cm, 130cm 135cm, 137cm)
- wakestyle allround JOKE (134cm, 138cm, 142cm)
W sobotę wieczorem (14 sierpnia) zapraszamy do Beach Baru Piekarnia (na wysokości kempingu Chałupy 6), gdzie odbędzie się „Wainman Hawaii after party” (prowadzone przez DJ Seb Skalski - Sensual Sound, Pierogi Records, Warszwa), podczas którego zostaną wręczone nagrody dla zwycięzcy „WH Jam Session”. A przegrani i nieobecni będą mieli jeszcze jedną okazję zdobycia sprzętu WH podczas losowania mega nagrody „pocieszenia”. Ale o tym dowiecie się już na miejscu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się do bazy Kitezone osobiście lub telefonicznie (602 833 224). Konkretny dzień imprezy zostanie ustalony w piątek 13tego sierpnia w zależności od prognozy wiatrowo-deszczowo-słońcowej

Mahalo i do zobaczenia
Wainman Hawaii Team

