JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lut 2013, 12:58

ale bzdety korporacyjne straszne wypisują .... zamiast napisać tak zapłaciliśmy najwięcej mamy go :)

ps. Gisela i tak pewnie dostała najwięcej ;)


a na stronie Rubena takie oto foto ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
zawodowiec
Posty: 586
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:20
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lut 2013, 14:05

Szkoda szkoda Ruben pasował do Fuela :)

mkmiec
Posty: 640
Rejestracja: 26 sty 2009, 08:19
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lut 2013, 15:54

zabawne jest czytanie glowkowania dlaczego, po co, jak to, co z tego wyniknie, jaki bedzie rozwoj, efekty itd. a w miedzy czasie nastaje - NOWY rozdzial historii kitesurfingu. :thumb:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lut 2013, 16:58

jas. pisze:Prorokował nie bedę, ale moim zdaniem SS strzelił sobie właśnie w kolano.
Tyle firm stworzyło sobie markę w oparciu o jednego zawodnika, a wręcz dzięki nim
w ogóle zaistniało. Żeby daleko nie szukać Nike z Jordanem (pierwsi, którzy zainwestowali konkretne sumy w sportowca)
czy Babolat (gówno nie rakiety) z Nadalem, a na naszym rynku Aaron H. Ta lista jest bardzo długa i raczej nie żałują że zainwestowali.
I nie wiem czy jak Len10 odejdzie to czy Fuel nadal będzie trzaskał najlepsze megaloopy na rynku...
A RPM będzie najlepszym openC do newschool na mega powerze. Coś mi się wydaje, że nie.
A SS wyszedł na sknere i w podtekście Best traktuje lepiej zawodników (naszych "idoli") niż SS.


Slingshot opiekował sie Rubenem i Yourim od samego poczatku ich kariery więc to co piszesz to chyba jakaś pomyłka ;) Dodam jeszcze Bena Wilson, który także zaczął nowy rozdział. Tak jak pisze Michał to po prostu nowy rozdział. Slingshot chce skoncentrować się raczej na nowych młodych talentach i szlifować swoje diamenciki :)

Co do sprzętu to wiadomo nie od dziś nie od wczoraj, że sprzedaje się on nie dlatego, że jeżdżą na nim pro zawodnicy ....

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 lut 2013, 17:25

to się klimaty piłkarskie porobiły :doh: nie jaram się totalnie .

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2013, 14:12

Zarówno 1 i 2 press news to typowa "mowa trawa korpo". W firmach to nic dziwnego, duże korporacje na co dzień tym się posługują, są nawet gorsze "kwiatki". W kite może to nieco razić, jak szybko przeszło się od "zajawek" do "korpo gadki".

Komunikat w stylu "separacja" w nagłowku, moim zdaniem jako zajmującego się czasem PR -mega tani zabieg. Raiderzy bez wynagrodzenia... tak pływają pewnie za fistaszki , ci na topie. Tak samo "nie kupuje" szlifowania diamentów - ściema dla publiki, po tym jak 3 raiderów zmieniło barwy w krótkim czasie (Zoon, Len10- Best, Yates - Ozone). Coś trzeba było powiedzieć, ale wyszło tak sobie. Przypadek Slinga pokazuje, że nie ma raz na zawsze danej "supremacji" danej marki/produktów.

Best? No, czytałem jakby to było szkolenie z Amway, a nie transfer zawodnika. Wszystko pięknie ładnie, będzie R&D produktów, ale to można było w 2 zdaniach napisać. Safe & extreme obok siebie...tak, to na pewno pasuje do siebie.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2013, 19:31

zaq pisze:Komunikat w stylu "separacja" w nagłowku, moim zdaniem jako zajmującego się czasem PR -mega tani zabieg. Raiderzy bez wynagrodzenia... tak pływają pewnie za fistaszki , ci na topie. Tak samo "nie kupuje" szlifowania diamentów - ściema dla publiki, po tym jak 3 raiderów zmieniło barwy w krótkim czasie (Zoon, Len10- Best, Yates - Ozone). Coś trzeba było powiedzieć, ale wyszło tak sobie. Przypadek Slinga pokazuje, że nie ma raz na zawsze danej "supremacji" danej marki/produktów.


Kupować nie musisz ;) Sam Light też zmienił. Z Naisha na Slnigshota ;) Dziś w RBKOTA był 3 ;) przed Rubenem i Yourim heheh :)

No ale nie ma o tym co nic po tym. Zobaczymy co będzie za rok czy dwa lata i wtedy będziemy oceniali jak sprawdza się polityka wielkich brandów :)

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2013, 20:38

Smokie - akurat kto lata na jakich latawcach, mnie grzeje ani ziębi. I tak pływam na innych :D
Best sporo się szarpnął $$$, patrząc na ilości jakie się sprzedają ... no ciekawy to eksperyment.

No nic, zobaczymy za 3 lata, jak to się przełoży.

czosnek
Posty: 222
Rejestracja: 05 gru 2010, 14:45
Deska: nobile
Latawiec: rrd
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 17 razy
 
Post03 lut 2013, 20:43

tylko, żeby nie szukali pieniędzy na utrzymanie tych zawodników w obniżeniu jakości !!
Bo już teraz best orłem jakości nie jest

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lut 2013, 10:23

a niech sobie chłopaki zmieniają jak chcą. Akurat g.. .mnie obchodzi kto pływa na "moim" latawcu - dla mnie liczy się to jak on lata. Prawdą jest, że czasem latawiec się dopracowuje w oparciu o wskazówki jednego zawodnika, ale bez przesady. Ważne, żeby w stajni był taki latawiec jaki mi odpowiada, a nie Rubenowi ;) Ruben i tak testuje tylko górny zakres każdego latawca ;)

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lut 2013, 14:18

a i tak pływa na SS :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lut 2013, 14:33

:evil: a Best nie potrafi wychodować mistrza??? tylko od Slinga podkupuje?
a ja pływam na tym co mi dobrze leży. A czy na tym samym pływa Juras, Ruben czy kto inny nic mnie to nie obchodzi.
wenzel pisze:a i tak pływa na SS :lol:
Obrazek


No bo lepiej mu sie na SS pływa a besta zostawia sobie na zawody.

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lut 2013, 16:17

:thumbsup:
Obrazek

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lut 2013, 07:36

przemjas pisze::evil: a Best nie potrafi wychodować mistrza???



O czym Ty piszesz, wyhodowal juz niejednego...zgoogluj sobie ;)

Najwieksza szkoda ze pro kitesurfing nie ma jeszcze takiego poziomu oczywiscie glownie finansowego jak blizniacze dyscypliny - wake i snow, tam transfery do international teamow nie sa az tak czeste, moze dlatego budza poruszenie - jak np ostatnie przejscie Jamesa Windsora z LF do SS ( wake ). Moim skromnym zdaniem jesli firma nie potrafi utrzymac az 3 czolowych zawodnikow to znaczy ze po prostu nie najlepiej jej sie wiedzie - inaczej w czym bylby problem? Ludzie wykonuja swoja prace, oczekuja ze beda mieli z tego profity, normalna rzecz.

Nie do konca jest tak ze tylko firma kite wspiera ridera - on moze jezdzic czy kupic sprzet za pieniadze producenta batonikow. To rider rozwija firme swoimi wskazowkami, osobistym zaangazowaniem, fotami i filmami....Dlatego w dzialce freestyle musza szybko przedstawic jakas altenatywe teamu, inaczej ludzie przestana dobrze kojarzyc marke.

Moge powiedziec tylko tyle co o transferze Windsora - spora strata, tym razem dla SS.

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lut 2013, 10:39

Best może i potrafi ale jak napisał Smokie
Smokie pisze: Slingshot chce skoncentrować się raczej na nowych młodych talentach i szlifować swoje diamenciki :)
a jak widać Best szlifuje też "swoje" diamenciki :twisted: :twisted: :lol:

a tak poważnie, niech sobie idą gdzie chcą, pływają na czym chcą, dostają tyle ile chcą, mam to głęboko gdzieś ;) Ja mam swoją ulubioną zabawkę i to mi wystarczy, no jeszcze żeby w Polandzie było więcej wiatru, i cieplej w zimie ;)


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości