Duży progres przy małych wydatkach

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
angyoung
Posty: 41
Rejestracja: 08 sie 2011, 13:50
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 maja 2014, 08:31

Rzeczywiscie, troche mnie chcieli wyciulac z ta pseudo robota na praso. Dlatego postanowilem jechac tam na samo plywanie. Niestety, nie mam zadnej kajtowej kompanii, wiec bede musial jechac sam, a takze czytam o wielu problemach: Czy tlok na wodzie jest bardziej uciazliwy anizeli na kempingu w chalupach w sierpniu, 5bf, srodek dnia? To mnie przyprawia o najwieksze watpliwosci, bo z samym offshorem juz sobie chyba poradze...

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2014, 10:42

angyoung pisze: Czy tlok na wodzie jest bardziej uciazliwy anizeli na kempingu w chalupach w sierpniu, 5bf, srodek dnia?


..jak chcesz pływać dokładnie pod swoją przyczepą - możesz mieć tłok - ale znalezienie całkowicie pustego miejsca do pływania na Półwyspie nie jest żadnym problemem..

peace

angyoung
Posty: 41
Rejestracja: 08 sie 2011, 13:50
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 maja 2014, 11:01

Hmm...bywalem na polwyspie i wiem, ze mozna sie przebic przez szkolki i poczatkujacych, a po tym jest pustka i 'born to be wild'. Pytanie dotyczylo kompletnie czego innego, chodzilo mi o czyste porownanie do praso, bo tam juz chyba trudniej o calkowicie puste miejsce (zwlaszcza jak sie plywa wzdluz brzegi na offshorze, gdzie nikt zbytnio niechce sie oddalac). Nie smialbym podwazac niesamowitosci tak kultowego miejsca jak zatoka :)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości