PADLINOZERCY

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2012, 10:41

..a ja paczę i obserwuję zwroty akcji i zmiany postaw wielu "obserwatoro-komentatorów" jak chorągiewki..
pozostawiam własnej ocenie każdemu , czy aby nie należy do w/w grona :wink:

Obrazek


pzdr

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post18 mar 2012, 12:45

Chmurak, March.
Oczywiście, piszę teksty, które po pewnym czasie równiez dla mnie stanowią pytanie: co autor miał na myśli. Ale mnie cieszy koloryt już samych odpowiedzi, w tym i Waszych. Wierzę, że jest to równiez zasługa samego pytania, tak więc i mojego. Po co piszę takie akurat teksty odpowiadałem wielokrotnie. Rowniez czy sprawia mi to satysfakcję. Czy uciekam od pewnych stawianych pytań. Uciekam, bo odpowiedz na nie kłóciłaby się z samym zamysłem tekstu. Rozwinięcie pomysłu Chmuraka zaprzecza stawianej na początku tezie, ale o biologii pelikana nie wiedziałem. Mógłbym postawić tezę, po przeczytaniu art Chmuraka, że pelikan z jego tekstu zjadł tekst Chmuraka, albo samego siebie. To tak jak z kawałem o węzu i jego ogonie :lol: :clap: .Wywiad Janka odsłuchalem.
Pozdro

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2012, 13:28

ziomek
jakbym chcial na tym samym poziomie ogolnosci ci odpisac to napisalbym ze tylko krowa nie zmienia pogladow.

jacek
z ta ogolnoscia i szczegolnoscia to ja mam wogole problem. bo niby temat w liczbie mnogiej, ale o kogo tak naprawde chodzi? Czy zjawisko jest/bylo masowe. Jakies liczby sa? To tak retorycznie raczej.
Wiesz chodzi mi o to, ze w tej ogolnosci w jednym worze laduja wszyscy. I ci stawiajacy sensowne pytania, i ci rzucajacy blotem, i media, i nie wiem caly swiat dookola?
Piszesz, ze "Ale mnie cieszy koloryt już samych odpowiedzi, w tym i Waszych.". Fajnie tez lubie dyskutowac, ale oprocz tego wywieszajac taki sztandar jak tytul tego watku, stosujac taki poziom uogolniec, dajesz, o czym pisalem wczesniej, okazje do linczow czy wojenek. Mnie to nie cieszy wcale.

cd korespondencji z ziomkiem
pojawil sie tu na forum juz ten film
http://www.youtube.com/watch?v=J2JQRf-YEgY
kolejny symbol
zabieram sie zaraz za full version

pozdrawiam polskim pozdrowieniem kitesurfera :hand:

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post08 maja 2012, 21:10

Witajcie. Nie wiem dlaczego temat "Wywody z fusów" trafił do smietnika skoro tak wiele opinii zostało tu przedstawionych przez tak szacowne grono.
Zmuszony wiec jestem sięgnąc do wlasnych pomysow.
Nie ja opłynałem świat dookoła bez zawijania do portu w prawie rok. Nie ja przekazałem publicznie informacje, o których poniżej. Ja natomiast ciagle pozostaje pelen wątpliwości co do postaw i opinii wielu wypowiadających się Kolegów w tym oczywiscie i Janka, a dotyczacych oceny jego wyprawy. Poniżej informacja przekazana bezpośrednio przez Kapitana Tomasza Cichockiego reporterom TVN24 we Francji pokazana w telewizorze wczoraj.

Przez ponad połowę wyprawy dookoła świata z powodu awarii systemow pozycjonowania i nawigacji elektronicznej Kapitan Tomasz Cichocki utracił wszelką łączność ze światem. Dotyczyło to równiez systemów ratunkowych.

Gotowe opinie co do kwalifikacji osób wdrażających swoje marzenia juz mamy opracowane. Pozostaje tylko odpowiednie ich zaadresowanie.
Kto pierwszy. A może kto ostatni.

Awatar użytkownika
kukems
Posty: 1488
Rejestracja: 17 mar 2007, 21:51
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post26 maja 2012, 16:59

cały ten wątek jest ... lol

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post26 maja 2012, 17:22

kukems pisze:cały ten wątek jest ... lol


To swietnie, ze go wykopales..


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości