Koncert/Rock Event dla Forumowiczow Kiteforum.pl i nie tylko

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
czareka
Posty: 259
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:22
Deska: SU2 Carbon foilboard
Latawiec: Flysurfer Peak4 i inne
Lokalizacja: Szczytno
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 gru 2011, 17:34

Hi Forum,

na dzien dobry zycze Wam wszystkim zdrowych i wesolych Swiat BN oraz Szczesliwego NR 2012.

Tak sobie mysle, ze byloby niezle zorganizowac jakis event w lecie, na ktorym mozna byloby sie lepiej pozac, posluchac dobrej muzy, pobawic sie i napic razem piwka, a przy dobrych wiatrach jeszcze troche powalczyc na kite i pouczyc sie od lepszych nowych trcikow.

Pytanie gdzie i kiedy najlepiej cos takiego zorganizowac?

Piszcie jakie macie pomysly? W ciagu miesiaca mozna by cos pozbierac i zastanowic sie nad organizacja. W grudniu widzialem taka impreze zorganizowana przez kilkaset osob ktorzy jezdza na motorach. Bylo sporo ludzi ale bylo to juz w zimie. My mozemy sie zorganizowac gdzies na jakiejs plazy w lecie co znacznie uprzyjemnia impreze.

Niech moze kazdy zaproponuje jakies zespoly, ktore moglby zagrac na naszym koncercie. Tylko takie, ktora naprawde wchodza w rachube. Moze macie jakichs znajomych w fajnych zespolach i moze beda chcieli dla nas zagrac :-)

Ja zaczne liste od zespolow:

1. Chemia.:
http://youtu.be/STO4NjqfMmQ

http://www.tvp.pl/rozrywka/wydarzenia/swieta-i-sylwester-w-tvp/cala-polska-spiewa-koledy/chemia-swiatecznie/6017488

2. Hunter:
http://youtu.be/7-WknHFLvkI

Dopisujcie prosze swoje propozycje.

A i jeszcze. Jak ze wstepem. Zrobimy jakis platny? Czy szukamy sponsorow? Jakie macie propozycje.

I pomyslmy nad nazwa takiej imprezy. Moze uda sie zrobic z tego coroczny event?

Pozdrawiam i czekam na wspolorganizatorowi propozycje :-)

Pozdrawiam
czareka

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 gru 2011, 20:27

Można by przy takiej okazji rozdać nagrody dla kitesurfera roku :thumb: i podpiąć pod jakiegoś Forda to by się i kibice znaleźli
...zrobić testy sprzętu itd itp :thumb:

czareka
Posty: 259
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:22
Deska: SU2 Carbon foilboard
Latawiec: Flysurfer Peak4 i inne
Lokalizacja: Szczytno
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 gru 2011, 23:56

Jestem jak najbardziej za!

Potrzeba nam tylko dobrego miejsca i jakas dobra date :-), zeby wszystkim pasowalo.

Pozdrawiam
czareka

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post27 gru 2011, 07:02

Jak by w tym czasie jeszcze wiało i ktoś dał by jakieś sprzęty do testów to było by idealnie :thumb:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2011, 09:39

Organizacja takiej imprezy to troche wiecej niz mozna ogarnac prz piwku...... poszukaj Siemen Kite Cup 2005

czareka
Posty: 259
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:22
Deska: SU2 Carbon foilboard
Latawiec: Flysurfer Peak4 i inne
Lokalizacja: Szczytno
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2011, 12:05

Dzieki za info i linka. Na bank sie przyda przy podjeciu ostatecznej decyzji.

Na razie popatrze jakie bedzie zainteresowania tego typu impreza tu na forum. Jak bedzie jakies nikle, to nie bedzie sensu sie w to pchac ale przy duzym zainteresowaniu z checia przejme wiekszosc zaangazowania i ryzyka na siebie.

Pozdro.

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2011, 17:50

hunter ? to ma byc event surferski czy dla ludzi w glanach itp ?

patron
Posty: 1908
Rejestracja: 18 maja 2005, 18:10
Postawił piwka: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2011, 17:55

Zgadzam się z Lachonem.

Swoją drogą - myślę, że mógłbym spróbować dotrzeć do Całej Góry Barwników.
Ewentualnie Farben Lehre, ale to trochę może nie być ten klimat :)

Swojego czasu u nas na Juwenaliach grał też Enej, ale od czasu wygranej w TV palma do łba im strzeliła i nagle zażyczyli sobie 20.000zł za koncert. Hahahahah :D

Awatar użytkownika
bronix
Posty: 564
Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:35
Lokalizacja: NPI Pisz /no i Brzeźno
Postawił piwka: 1 raz
 
Post27 gru 2011, 18:10

Cześć ,pomysł dobry idealny termin to oczywiście majówka jako oficjalne rozpoczęcie sezonu ,turystów sporo zjeżdża nad morze,ludziska głodne pływania po zimie ,dilerzy mogą się pochwalić nowościami sprzętowymi na bieżący rok i wiatrowo jest optymistycznie .Popieram kolegów wyżej ,tylko nie rock nie te klimaty bardziej coś chilloutowo powinno być takie moje zdanie .Jestem na TAK :thumb:

czareka
Posty: 259
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:22
Deska: SU2 Carbon foilboard
Latawiec: Flysurfer Peak4 i inne
Lokalizacja: Szczytno
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2011, 18:40

Lachon pisze:hunter ? to ma byc event surferski czy dla ludzi w glanach itp ?


No to byla propozycja. Ja akurat lubie takie klimaty i na surfuje juz od 81 roku na WS i od 2001 na KS :-). Do tego nie laze w glanach. Te zespoly sa w zasiegu mojej reki ale oczywiscie wszystko do przedyskutowania i akurat Chemia gra muze na kazda okazje. Powyzej podalem linki i mozna samemu sie przekonac. Co do ChillOut to mysle, ze bysmy sie pospali ale ot moje zdanie. Ja wole troche mocniejsze uderzenie. Enej bylby na bank dobry ale jak sam piszesz kosztuje sporo kasy. Wazne, ze mamy watek i juz kilku zainteresowanyc. Mam nadzieje, ze szybko wykrystalizuje sie lista chetnych do wspolorganizacji i do wziecia udzialu i zdazymy na poczatek sezonu/lata z taka impreza.

Czy ktos z ludzi tu na forum ma dostep do sprzetu typu scena, naglodnienie, oswietlenie?

Pozdrawiam

Lachon
Posty: 853
Rejestracja: 25 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: wuwuwa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 gru 2011, 18:52

anyway inicjatywa super !!


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości