Deska Takoon 2004

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :thumb: :clap: :pray: :naughty: :thumbsup: :doh: :hand:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Deska Takoon 2004

Post autor: apache_board » 05 sie 2004, 20:25

ehhh nasza LeeLoo ...

gość pytał o gwarancje czy ona plywa, znaczy deska ...

:lol: Apachyk

Post autor: Leeloo » 05 sie 2004, 19:19

nie.... po co ci gwarancja....
moowie ci ze plywam i nic sie nie dzieje
aloha

Post autor: Gość » 05 sie 2004, 15:08

A czy dostalas na niego gwarancje?

Post autor: Leeloo » 03 sie 2004, 15:28

podejrzewam ze masz kontakt z tym samym gosciem z poludnia polski co ja - windkity ... czy jakos tak... nie pamietam. Kupilam od niego Vegasa 138 i jestem baaaardzo zadowolona. deseczka chodzi jak marzenie i nie jest sprzętem drugiej kategorii. moja byla nowa bez ani jednej ryski.

Deska Takoon 2004

Post autor: gosc » 03 sie 2004, 14:37

Witam.

Czy ktos z Was wie cos o desce Takoon Vegas z 2004 roku? Mam mozliwosc kupienia takiej nowej deski za 1500pln, podczas gdy u dystrybutora kosztuje ona 2990pln. Zastanawiam sie tylko czy nie jest to deska drugiej kategorii i nie rozwali sie po kilku dniach plywania.
Prosze o rade.
Dzieki i pozdrawiam

Na górę